Podział punktów z GKS-em. Ostatnia pozycja w tabeli..

Legionowianie zremisowali mecz z GKS-em Bełchatów. Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Robeta Pevnika wyglądała fatalnie. W drugiej zaś coś się ruszyło i widać było sporo pozytywów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

Pierwsza część spotkania była wręcz fatalna. Gospodarze grali kompletnie bez pomysłu. Podania były chaotyczne, a rozgrywane akcje nie skuteczne. Strzałów było jak na lekarstwo. Bardzo przykro było oglądać zespół w tej części meczu. Zawodnicy nie potrafili skonstruować ani jednej składnej akcji. Niestety goście wykorzystali niemoc biało-żółto-czerwonych otwierając wynik. Bramkę dla „gieksy” zdobył Patryk Rachwał. To była jedyna bramka w tej części spotkania. Ostatecznie pierwsze 45 minut zakończyło pozytywnym wynikiem dla przyjezdnych.

Kolejna odsłona kompletnie nie przypominała tego co działo się w pierwszej części meczu. Odmieniona Legionovia ruszyła od początku drugiej odsłony na zespół z Bełchatowa. Legionowianie grali składnie, mądrze i co najważniejsze odważnie. Widać było, że zawodnicy potrafią grać ładną piłkę. Legionovii należała się bramka, która ostatecznie padła w 63. minucie meczu. Piłkę w pole karne dośrodkowani Mikołaj Grzelak następnie podanie przedłużył Grzegorz Mazurek, a ostatecznie bramkę wyrównującą zdobył Eryk Więdłocha.

Remis niestety nie trwał długo. Po trzech minutach gola dla gości strzelił Bartłomiej Bartosiak. Mimo tego gospodarze nie myśleli o tym by się poddać. Zawzięcie atakowali, aż w 87. minucie znów w idealniej pozycji znalazł się Eryk Więdłocha! Po dośrodkowaniu Mateusza Leleno, zawodnik doskoczył do piłki i technicznym uderzeniem wpakował piłkę do siatki GKS-u! Mecz zakończył się ostatecznie 2:2. Niestety mimo dobrego wyniku mieliśmy fatalne dla nas wieści z Koszalina. Tamtejsza Gwardia wygrała z Siarką Tarnobrzeg 2:1 i przez to legionowianie spadają na ostatnie miejsce w lidze. Tracimy do bezpiecznego miejsca tracimy 4 punkty.

W następnym spotkaniu Legionovia uda się do Rybnika, by rozegrać spotkanie z tamtejszym ROW-em. Mecz zaplanowany jest na 14 kwietnia. Rozpocznie się o godzinie 16:00.

Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów 2:2 (0:1)

Bramki: x2 Eryk Więdłocha – Patryk Rachwał, Bartłomiej Bartosiak.

Legionovia: Mateusz Kochalski – Tomasz Wojcinowicz, Przemysław Rybkiewicz (55′ Mateusz Leleno), Grzegorz Mazurek, Eryk Więdłocha, Wojciech Szumilas (71′ Mario Vasilij), Mikołaj Grzelak (86′ Gracjan Kuśmierek), Klemen Nemanić, Luka Janković (46′ Konrad Zaklika), Wojciech Kalinowski, Michal Skwarczek.