KS Legionovia Legionowo

Po raz trzeci lepsi. Drugoligowec pokonany!

Legionowianie zwyciężyli trzecie spotkanie z rzędu! Podopieczni
Marcina Sasala pokonali na własnym boisku Znicz Pruszków 3:1.

Spotkanie początkowo miało się odbyć na stadionie w Pruszkowie, lecz ze względu za zły stan boiska dosłownie na ostatni gwizdek sparing został rozegrany w Legionowie. Pierwsi bramkę zdobyli zawodnik Znicza. Gola w 22. minucie meczu zdobył nasz były niegdyś zawodnik Dariusz Zjawiński. Do wyrównania doprowadził niezawodny Piotr Krawczyk, który znów pokazuje swoją znakomitą formę strzelecką. Po tych bramkach obydwie drużyny nie stworzyły już dogodnej sytuacji i pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:1.

W drugiej części spotkania padły dwie bramki. Mimo wszystko przez dłuży czas wydawało się, że trzeci sparing Legionovii zakończy się remisem. Dopiero od 80 minuty zaczęły padać bramki. W 81 gola, który dał prowadzenie „Novii” zdobył testowany zawodnik. Następnie trafienie, które zadecydowało o końcowym wyniku zdobył osiemnastoletni Jakub Karabin. Spotkanie zakończyło się bardzo korzystnym wynikiem dla biało-żółto-czerwonych. Legionovia zwyciężyła ze Zniczem 3:1.

Następne spotkanie legionowianie rozegrają z Motorem Lublin. Mecz rozpocznie się 2 lutego o godzinie 13:00 na boisku przy łabiszyńskiej w Warszawie.

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 3:1 (1:1)

Legionovia: (I połowa) – Jakub Stefaniak, TESTOWANY, Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, Piotr Krawczyk, Patryk Koziara, Konrad Zaklika, Luka Janković, Filip Kowalczyk.

(II połowa) – Oliwer Wienczatek, Kacper Będzieszak, Kacper Górski, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Eryk Więdłocha, Marcin Burkhardt, Jakub Karabin, Kamil Wolski, TESTOWANY, Patryk Paczuk.