KS Legionovia Legionowo

Pierwszy test mecz. Legionovia zwyciężyła w Łomiankach

W środowe popołudnie legionowianie rozegrali pierwsze spotkanie sparingowe przed ligowymi rozgrywkami. Rywalem podopiecznych trenera Sasala był KS Łomiaki. Mecz zakończył się zwycięstwem Novii 2:0.

W pierwszej części spotkania Legionovia nie znalazła drogi do bramki. Zawodnicy z Łomianek również nie potrafili zdobyć trafienia, które otworzyłoby wynik. Gra przeważnie toczyła się na środkowej części boiska i próżno było szukać dogodnych sytuacji. Legionowianie sprawiali wrażenie drużyny lepszej na boisku, lecz nie potrafili tego wykorzystać. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej części trener Marcin Sasal wystawił drugą jedenastkę. Finalna odsłona przyniosła nam trafienia. Pierwszą bramkę zdobył zawodnik testowany. Gra Legionovii była o wiele lepsza. Składne akcje przeplatały się z groźnymi sytuacjami bramkowymi. Drugą bramkę dla biało-żółto-czerwonych zdobył Filip Kowalczyk. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla legionowskiej ekipy. Tym samym „Novia” wyszła zwycięsko w pierwszym test meczu.

Następne spotkanie Legionovii odbędzie się już w sobotę. Podopieczni Marcina Sasala rozegrają drugi sparing z Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku w Legionowie o godzinie 12:00.

KS Łomianki – Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)

Bramki: TESTOWANY, Filip Kowalczyk.

Legionovia:

(I Połowa) – Oliwer Wienczatek – Kacper Będzieszak, Kacper Górski, Daniel Choroś, Jacek Lewandowski, Konrad Zaklika, Marcin Burkhardt, Patryk Koziara, Piotr Krawczyk, Eryk Więdłocha, TESTOWANY.

(II Połowa) – Jakub Stefaniak – TESTOWANY, Patryk Cynt, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, TESTOWANY, Luka Janković, Jakub Karabin, Patryk Paczuk, Filip Kowalczyk, TESOTWANY.