Pewne zwycięstwo Legionovii nad Unią

Legionowianie wygrali z trzecioligową Unią Skierniewice 4:1. To drugie zwycięstwo Legionovii w przygotowaniach do rundy wiosennej.

W pierwszej połowie mieliśmy wyrównane spotkanie. Podopieczni Trenera Bogdana Jóźwiaka starali się zagrozić bramkę rywala, lecz udało im się to zrobić jedynie raz. Unia nie pozostała dłużna i również zdobyła bramkę w pierwszych 45 minutach. Arbiter przy stanie 1:1 zaprosił piłkarzy na przerwę.

W finalnej odsłonie mieliśmy kompletną dominację ze strony Legionovii. Biało-żółto-czerwoni zdominowali rywala co potwierdziło się w wyniku. Gospodarze zdobyli 3 bramki kompletnie deklasując przeciwnika z 3 ligi gr. 1. Unia nie zdołała odpowiedzieć w tej części ani jedną bramką. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1.

Następne spotkanie Legionovia rozegra u siebie z Motorem Lublin. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00.

Legionovia Legionowo – Unia Skierniewice 4:1 (1:1)

Bramki: x2 Luka Janković, Karol Podliński, Eryk Więdłocha.

Legionovia (I połowa): Paweł Błesznowski – Kacper Kaczorowski, Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Sebastian Weremko – Mateusz Małek, TESTOWANY, Konrad Zaklika, Piotr Maślanka, Patryk Koziara – Eryk Więdłocha.

Legionovia (II połowa): Damian Podleśny – Michał Bury, Daniel Choroś, Bartosz Waleńcik, Kacper Będzieszak – Jacek Lewandowski, Luka Janković, Maciej Sobota, Mateusz Turkowski, Marcin Kluska – Karol Podliński.