Ostatni sparing przed sezonem. Remis z Błonianką

Legionovia Legionowo w swoim ostatnim sparingu zremisowała 2:2 z Błonianką Błonie. Bramki dla podopiecznych Bartosza Tarachulskiego zdobyli Eryk Więdłocha i Piotr Krawczyk.

Legionowianie już od początku meczu chcieli zaznaczyć swoją dominacje. Stało się to gdy jako pierwsi zdobyli bramkę. Strzelcem okazał się być Eryk Więdłocha, który otworzył wynik tego spotkania. Niestety piłkarzom nie udało się dociągnąć wyniku do końca pierwszych 45 minut. Zawodnicy Błonianki doprowadzili do remisu i arbiter przy stanie 1:1 zakończył pierwszą część meczu.

Wydawało się, że legionowianie po wznowieniu od środka szybko wyjdą na prowadzenie. Stało się jednak zupełnie inaczej. Błonianka zdołała zdobyć bramkę, która dała im prowadzenie w tym sparingu. Mimo straty legionowianie nawet nie myśleli by odpuścić sobie te spotkanie. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego przyzwyczaili nas do tego, że w sparingach radzą sobie wyśmienicie. Po akcji kolejnej akcji „Novii” Piotr Krawczyk zdołał wpakować piłkę do siatki doprowadzając do remisu. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Następny mecz Legionovia rozegra spotkanie w Pucharze Polski. W rundzie wstępnej legionowianie pojadą do Stalowej Woli by zmierzyć się z tamtejszą Stalą. Mecz został zaplanowany na 8 sierpnia na godzinę 17:00.

Legionovia Legionowo – Błonianka Błonie 2:2 (1:1)

Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk.

Legionovia (I połowa): Jakub Stefaniak – Kacper Będzieszak, Kacper Górski, Daniel Choroś, Jacek Lewadnowski, Konrad Zaklika, Luka Janković, Grzegorz Mazurek, Eryk Więdłocha, Kamil Wolski, Patryk Paczuk.

(II połowa): Oliwer Wienczatek, Hubert Rusek, Dawid Roguski, Sebastian Weremko, TESTOWANY, Jakub Karabin, Patryk Cynt, Piotr Krawczyk, Grzegorz Mazurek, Kamil Wolski, Daniel Gołębiewski.