Już jutro o godzinie 17:30 Legionovia rozegra ostatni sparing przed nadchodzącym sezonem w 2 lidze. Przeciwnikiem w tej towarzyskiej konfrontacji będzie izraelski zespół Hapoel Kfar Saba.

Legionovia przygotowuje się do nadchodzącej ligi. Sparingi oraz zajęcia treningowe odbywają się w pełną parą, a mecze pokazują, że zawodnicy będą w pełni przygotowani do pierwszego meczu w 2 lidze ze Skrą Częstochowa. Ostatni mecz legionowianie przegrali na wyjeździe z Motorem Lublin 2:3. Było to spotkanie sparingowe. Mecz z izraelskim zespołem będzie ostatnim przed pierwszym spotkaniem ligowym.

Hapoel Kfar Saba występował w poprzednim sezonie w Liga Laumit. Rozgrywki te reprezentują drugi poziom rozgrywek w Izraelu. Zespół zajął w tym sezonie pierwsze miejsce w Play-Offach i awansował do najwyższej klasy w swoim kraju. W historii ten zespół raz zdobył Mistrzostwo Izraela (sezon 1981/82) oraz trzy razy podniósł krajowy puchar (1975,1980, 1990).

Mecz rozpocznie się już w sobotę o godzinie 17:30. Serdecznie zapraszamy na Stadion Miejski w Legionowie na ostatni sparing przed nadchodzącą ligą!

Odsłony: 931

Dodaj komentarz