Ostatni sparing przed ligą. Legionovia remisuje z rezerwami Legii Warszawa

Legionowska drużyna rozegrała w sobotnie popołudnie sparing z rezerwami warszawskiej Legii. Podopieczni Roberta Pevnika remisowali z trzeciligową drużyną 2:2. Bramki dla Legionovii zdobyli Mario Vasilij oraz Mateusz Leleno.

Początek meczu należał do Legionovii. Zawodnicy grali lepsza piłkę od swoich rywali. Legia próbowała zagrozić legionowskiej bramce, lecz każde ataki kończyły się fiaskiem. Piłkarze z Legionowa najlepszą swoją okazję mieli w 36. minucie spotkania. Mario Vasilij wykorzystał sytuację w której się znalazł i otworzył wynik tego spotkania zdobywają bramkę na 1:0. Przez ostatnie dziewięć minut tej połowy nic się specjalnego nie działo. Arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę przy korzystnym wyniku dla Legionovii.

Obydwie drużyny w drugiej części tego sparingu zdobyły ogólnie trzy bramki. Pierwsze dwie dla legionistów zdobył Robert Barczak. Legionowianie chcieli po stracie dwóch goli odpowiedzieć trafieniem wyrównującym, a następnie zdobyć bramkę, która dałaby zwycięstwo w tym meczu. Mimo starań, zawodnicy Pevnika zdołali jedynie doprowadzić do remisu po bramce Mateusza Leleno, którą zdobył na minute przed upływem regulaminowego czasu gry. Remisem 2:2 zakończył się ostatni sparing przed ligowymi zmaganiami.

Następny mecz legionowianie rozegrają 3 marca. W spotkaniu ligowym podejmą Wisłę Puławy o godzinie 14:00.

Legionovia Legionowo – Legia II Warszawa 2:2 (1:0)

Legionovia: Mateusz Kochalski – Mikołaj Grzelak, Tomasz Wójcinowicz, Klemen Nemanić, Daniel Kutarba (87′ Krzysztof Ostrowski), Michal Skwarczek (73′ Konrad Zaklika), Wojciech Szumilas (87′ Olaf Martynek), Janković, Gracjan Kuśmierek (66′ Mateusz Leleno), Eryk Więdłocha (84′ Przemysław Rybkiewicz), Mario Vasilij (73′ Grzegorz Mazurek).