Ostatni mecz w sezonie. Porażka z ŁKS-em

Legionovia w sobotni wieczór rozegrała spotkanie z ŁKS-em Łódź. Legionowianie przegrali mecz w Łodzi 2:0. To była ostatnia batalia legionowskiej drużyny w tym sezonie.

Pierwsza połowa rozpoczęła się tak jak można było się tego spodziewać. Gospodarze od początku meczu dominowali i nie dawali dokładnie rozgrywać akcji naszej drużynie. Pierwsza bramka padła w 18. minucie spotkania. Strzelcem trafienia był Patryk Bryła. O tamtej Legionovia próbowała swoich szans w desperackich atakach. Niestety wszystko niwelowali piłkarze ŁKS-u. Arbiter po 45 minutach zaprosił piłkarzy do szatni.

Druga część spotkania rozpoczęła lepiej dla Legionovii. Podopieczni Bartosza Tarachulskiego atakowali raz za razem, lecz nic nie mogło się skończyć dokładnym wykończeniem. Piłkarze gospodarzy byli bardzo dobrze ustawieni w swoich szykach obronnych. Mimo wszystko wydawało się, że legionowianie doprowadzą do remisu. Wtedy do głosu doszli gospodarze, którzy zdobyli drugą bramkę. Strzelcem gola w 87. minucie okazał się być Wojciech Łuczak. Po tym trafieniu wynik się nie zmienił. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla ŁKS-u.

To było ostatnie spotkanie Legionovii w tym sezonie. Nasza drużyna zajęła ostatecznie ostatnie miejsce w lidze mając na swoim koncie 27 punktów. W następnym sezonie będziemy walczyć w 3 lidze.

ŁKS Łódź – Legionovia Legionowo 2:0 (1:0)

Patryk Bryła, Wojciech Łuczak.

Legionovia: Bartosz Kowalczyk (75, Jakub Stefaniak) – Tomasz Wojcinowicz, Bartosz Waleńcik, Klemen Nemanič, Maciej Ostrowski – Przemysław Rybkiewicz, Konrad Zaklika, Michal Skwarczek, Patryk Koziara (61,  Jacek Lewandowski), Wojciech Kalinowski – Olaf Martynek (46, Eryk Więdłocha).