Novia na fali!!!

Drugi mecz z rzędu Legionovia zanotowała na swoim koncie zwycięstwo. Po liderze tabeli przyszedł czas na wicelidera. Wyjazdowe spotkanie z Wisłą Puławy zakończyło się wynikiem 0:2

Legionovia od samego początku spotkania zdominowała gospodarzy. Ci zaś sprawiali wrażenie jakby nie wiedzieli, po co są na boisku. Nasi piłkarze doskonale grali piłką po ziemi, a wrzutki w pole karne doprowadzały do bardzo niebezpiecznych sytuacji podbramkowych. Choć w pierwszej odsłonie nie zobaczyliśmy bramek to jednak nasz zespół stworzył dużo więcej dogodnych sytuacji.

Po przerwie przyszło nam jeszcze chwile poczekać na zmianę rezultatu, ale jak już uległ zmianie, to w przeciągu dwóch minut prowadziliśmy 2:0. Najpierw na listę strzelców wpisał  się Wiktorski, a dwie minuty później wynik ustalił Rafał Wolsztyński.

To spotkanie mogło zakończyć się jeszcze większym prowadzeniem, ale zabrakło odrobiny szczęścia w sytuacjach, w których trafialiśmy w słupek lub poprzeczkę.

KS Wisła Puławy 0:2 Legionovia KZB Legionowo