Legionovia gubi punkty. Pierwsza porażka u siebie

Wczorajsze popołudnie nie będzie zbyt dobrze pamiętane przez naszych piłkarzy. Legionowianie przegrali swoje pierwsze spotkanie u siebie w tym sezonie ulegając Victorii Sulejówek 0:2.

Niestety gra naszej drużyny od początku meczu wyglądała nieco niemrawo. Dobrze ustawieni zawodnicy z Sulejówka szczelnie bronili dostępu do swojej bramki. Legionowianie nie potrafili sforsować szyków gości i nieudolnie próbowali grać atakiem pozycyjnym. Przez pierwsze 45 minut nie mieliśmy zbyt wielu akcji. Większość spotkania rozgrywała się w środku boiska. W tej części już powoli zapowiadało to, że w drugiej odsłonie może stać się coś niedobrego dla gospodarzy. Arbiter po 45 minutach zaprosił piłkarzy do szatni.

Gra Legionovii nie przypominała tego co pokazali w środę w spotkaniu pucharowym z pierwszoligowcem. Podopiecznym Bartosza Tarachulskiego brakowało polotu i finezji oraz wiary, że ten mecz da się wygrać. Nie wychodziło dosłownie nic. Czasem gospodarze nie potrafili wyprowadzić dwóch podań nie mówiąc już o poprawnym jego wykonaniu. W 55. minucie stało się nieuniknione. Goście wyprowadzili kontratak, który otworzył wynik tego meczu. Strzelcem okazał się być kapitan Sulejówka Wojciech Wocial. Po dwudziestu dwóch minutach Victoria podwyższyła wynik spotkania na 2:0. Bramkę, która ustaliła wynik strzelił Adison Pereira. Mecz zakończył się porażką Legionovii 0:2.

Następne spotkanie Legionovia rozegra na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Mecz został zaplanowany na 7 października na godzinę 11:15.

Legionovia Legionowo – Victoria Sulejówek 0:2 (0:0)

Bramki: 55′ Wojciech Wocial, 77′ Adison Pereria Shneeweiss

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, Kacper Będzieszak, Eryk Więdłocha, Konrad Zaklika, Marcin Burkhardt (81′ Kamil Wolski), Luka Janković (45′ Patryk Koziara), Piotr Krawczyk (61′ Grzegorz Mazurek), Daniel Gołębiewski (45′ Patryk Paczuk).