Legionovia – Concordia 4:0

Legionovia pewnie ograła Concordię!

Podopieczni trenera Marka Papszuna byli mocno podrażnieni po porażce w Siedlcach. Humory zostały nieco poprawione po pewnej wygranej we wtorkowym meczu charytatywnym z rezerwami Legii Warszawa (3:0), a po dzisiejszym spotkaniu powinny dopisywać całkowicie. Nasi piłkarze wygrali bowiem pewnie i wysoko.
Legionowianie zaczęli efektownie, bo już w szóstej minucie, dzięki trafieniu Konrada Karaszewskiego, wyszli na prowadzenie, a po kolejnych czterech minutach wynik podwyższył Paweł Tomczyk. Dwie szybko strzelone bramki ustawiły mecz i naszym piłkarzom grało się łatwiej. W drugiej połowie kapitan Legionovii dołożył drugiego gola, a wynik spotkania ustalił, na pięć minut przed końcem, Sebastian Janusiński.
W kolejnym drugoligowym meczu Legionovia spotka się na wyjeździe (19 października o godz. 14) ze Stalą Rzeszów.

Legionovia Legionowo – Concordia Elbląg 4:0 (2:0)
Bramki: Konrad Karaszewski 6, Paweł Tomczyk 10, 73 , Sebastian Janusiński 85.
Legionovia: Rybicki – Goliński, Tomczyk, Łukasik, Pielak (82. Wolski) – Karaszewski, Broniszewski, Romanczuk, Tlaga (61. Janusiński) – Barankiewicz (77. Lewicki), Bojas (74. Złotkowski).