Legionovia blisko zwycięstwa. Remis z Motorem

Legionowianie zremisowali swoje spotkanie z Motorem Lublin 1:1. Jedyną bramkę dla Legionovii zdobył Marcin Kluska.

Pierwsza połowa była wyrównana. Z jednej jak i z drugiej strony mogliśmy oglądać składne akcje. Mimo wszystko Legionovia mogła już w tej części meczu wyjść na prowadzenie, lecz nie zdołała wykorzystać nadarzających się okazji. Arbiter przy stanie 0:0 zaprosił piłkarzy na przerwę.

Druga połowa była niemal identyczna. Z obydwu stron oglądaliśmy akcje, które mogły zakończyć się trafieniami, lecz dobra postawa obrońców jak i bramkarzy nie pozwalała na zdobycie bramki. Legionowianie jednak zdołali wyjść na prowadzenie. Marcin Kluska wykorzystał rzut wolny i bezpośrednio zdobył bramkę na 1:0. Pod koniec meczu Motor zdołał wyrównać wynik sparingu. Sędzia zakończył spotkanie przy remisie 1:1.

Następny mecz Legionovia rozegra już w te środę. Podopieczni Trenera Bogdana Jóźwiaka rozegrają spotkanie z Górnikiem Łęczna o godzinie 13:00.

Legionovia Legionowo – Motor Lublin 1:1 (0:0)

Bramka: Marcin Kluska

Legionovia (I połowa): Damian Podleśny – Michał Bury, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Piotr Maślanka – Mateusz Małek, Oskar Koprowski, Marcin Kluska, Michał Bajdur, Patryk Koziara – Karol Podliński.

Legionovia (II połowa): Paweł Błesznowski – Kacper Kaczorowski, Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Sebastian Weremko – Mateusz Małek (60. Jacek Lewandowski), Konrad Zaklika, Marcin Kluska, Michał Bajdur (60. Mateusz Turkowski), Patryk Koziara (60. Maciej Sobota) – Eryk Więdłocha