KS Legionovia Legionowo

Legionovia blisko zwycięstwa. Remis z Bytovią

Legionovia Legionowo zremisowała z Bytovią Bytów 1:1. Jedyną bramkę dla biało-żółto-czerwonych zdobył Rafał Zembrowski.

Bramka dla Bytovii padła bardzo szybko. Już pierwszych minutach arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gości w 7. minucie meczu. W tej sytuacji zdaniem sędziego faulu dopuścił się Rafał Zembrowski na zawodniku drużyny przeciwnej. Do piłki ustawionej na podszedł Daniel Feruga i ten pewnym strzałem pokonał Pawła Błesznowskiego. Mimo, że to goście prowadzili, legionowianie przez niemal cały mecz dominowali swojego przeciwnika. Mimo wszystko pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Bytovii.

W drugiej połowie mecz był pod dyktando Legionovii. Znów jedynie brakowało szczęścia oraz co najważniejsze skuteczności. Spotkanie przez większą część meczu rozgrywało się na połowie gości. Sporadyczne próby ataków Bytovii kończyły się pewną interwencją Błesznowskiego lub dobrą postawą obrońców. W 63. minucie legionowianie wyrównali stan gry. Bramkę zdobył wtedy Rafał Zembrowski, który wykorzystał wspaniałe dośrodkowanie kapitana Patryka Koziary i głową skierował piłkę do bramki rywala.

Niestety siedem minut później po dość nierozważnym wejściu Zembrowskiego arbiter pokazał drugi żółty kartonik obrońcy i w konsekwencji musiał opuścić boisko. Legionowianie grali do końca meczu w osłabieniu, lecz nie było widać tego, że grają o jednego zawodnika mniej. Wciąż atakowali i nadal chcieli przechylić szalę na swoją korzyść. Mecz jednak zakończył się remisem 1:1.

Następny mecz Legionovia Legionowo rozegra na wyjeździe z Błękitnymi Stargard. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:00.

Legionovia Legionowo – Bytovia Bytów 1:1 (0:1)

Bramka: Rafał Zembrowski

Legionovia: Paweł Błesznowski – Bartosz Gołaszewski, Rafał Zembrowski, Bartosz Waleńcik, Daniel Choroś, Jonatan Straus, Adam Imiela (88. Kamil Wolski), Patryk Koziara, Daniel Pietraszkiewicz, Mateusz Małek (76. Eryk Więdłocha), Arkadiusz Gajewski (79. Karol Podliński)