Kanonada w Legionowie! „Novia” gromi ŁKS

Podopieczni Bartosza Tarachulskiego wygrali środowe spotkanie z ŁKS-em Łomża aż 5:1. Jest to idealna odpowiedź dla tych, którzy zwątpili po przegranej z Unią Skierniewice 2:1.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się od nacisków Legionovii na drużynę z Łomży. W 12. minucie wynik spotkania otworzył Piotr Krawczyk. Po tym golu legionowianie wciąż atakowali szukając szans na zdobycie kolejnego trafienia. Mimo groźnych sytuacji, które sobie stworzyli nie potrafili ich wykorzystać. Arbiter przy stanie 1:0 zakończył pierwszą część spotkania.

W finalnej odsłonie zaczęła się istna kanonada. Po trzynastu minutach od rozpoczęcia spotkania wynik podwyższył kapitan legionowskiej drużyny Patryk Koziara. Drugie trafienie na swoje konto zdobył ponownie Krawczyk podwyższając prowadzenie Legionovii na 3:0. Goście zdołali odpowiedzieć jedynie bramką honorową w 75. minucie, a zdobywcą okazał się być Cezary Demianiuk. Podopieczni Tarachulskiego na tego gola odpowiedzieli dwoma trafieniami. Drugie na swoje konto wpisał Koziara, a wynik na 5:1 ustalił Grzegorz Mazurek.

Następne spotkanie Legionovia Legionowo rozegra na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz został zaplanowany na sobotę na godzinę 17:00.

Legionovia Legionowo – ŁKS Łomża 5:1 (1:0)

x2 Piotr Krawczyk, x2 Patryk Koziara, Grzegorz Mazurek – Cezary Demianiuk.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Daniel Choroś (81′ Jacek Lewandowski), Patryk Koziara, Marcin Burkhardt, Kacper Będzieszak, Slaven Jurisa, Piotr Krawczyk (66′ Eryk Więdłocha), Konrad Trzmiel (71′ Sebastian Weremko), Konrad Zaklika, Patryk Paczuk (66′ Grzegorz Mazurek).