Jeden punkt z rezerwami Lecha. Legionovia blisko zwycięstwa [ZDJĘCIA]

W sobotę legionowianie podejmowali rezerwy Lecha Poznań. Mecz po emocjonującym boju zakończył się bezbramkowo.

Pierwsza połowa rozgrywała się pod dyktando Legionovii. Podopieczni Bogdana Jóźwiaka grali dobry futbol. Stwarzali bardzo dużo składnych akcji co powinno zakończyć się bramką. Niestety żadna z sytuacji nie zakończyła się trafieniem do bramki Lecha. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej odsłonie do głosu doszli goście tego meczu. Przez pierwsze 20 minut zawodnicy z Poznania byli na połowie Legionovii i starali się zdobyć bramkę. Dobrze sprawująca się defensywa gospodarzy uniemożliwiała Lechowi strzelenie gola. Wiele okazji stworzyła sobie Legionovia w tej części meczu, lecz zabrakło wykończenia oraz odrobinie szczęścia. Mecz zakończył się remisem 0:0.

Następne spotkanie Legionovia rozegra na wyjeździe z Górnikiem Polkowice. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00.

Legionovia Legionowo – Lech II Poznań 0:0

Legionovia: Damian Podleśny – Michał Bury (89′ Kacper Kaczorowski), Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Piotr Maślanka, Mateusz Małek (62′ Kacper Będzieszak), Oskar Koprowski, Marcin Kluska (70′ Luka Janković), Patryk Koziara, Karol Podliński (76′ Andrzej Trubeha).