Gładkie zwycięstwo nad Sokołem Ostróda

Legionovia zwyciężyła w minioną sobotę z Sokołem Ostróda 6:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Patryk Paczuk oraz Piotr Krawczyk i po jednej dołożyli Daniel Choroś oraz Luka Janković.

Już w pierwszej części meczu można było zauważyć sporą przewagę drużyny z Legionowa. Grę ułatwiła również sytuacja Sokoła przed końcem rozgrywek. Goście wyszli bardzo odmłodzonym składem co stawiało Legionovię w roli murowanego faworyta. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Paczuk. Następnie ten sam zawodnik podwyższył wynik. Chwilę później trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył Piotr Krawczyk. Tym samym zawodnik ustalił wynik pierwszej części meczu na 3:0.

W drugiej odsłonie przewaga Legionovii nie malała. Mimo upału jaki panował podczas spotkania podopieczni trenera Marcina Sasala nie mieli zamiaru rozluźnić się w tym meczu. W 71. minucie Daniel Choroś podwyższył wynik na 4:0. Po szesnastu minutach niezmordowany Luka Janković strzelił gola na 5:0. W doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny dla Legionovii. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł najlepszy strzelec biało-żółto-czerwonych Krawczyk. Zawodnik bez problemu wykorzystał stały fragment i ustalił wynik spotkania na 6:0.

Legionovia po kolejnym zwycięstwie z rzędu utrzymuje lidera 3 ligi gr. 1. Zostały już tylko dwa mecze. Pierwszy z nich rozegrają na wyjeździe z Ursusem Warszawa w środę o godzinie 18:00, a drugi w sobotę u siebie ze Zniczem Biała Piska o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Sokół Ostróda 6:0 (3:0)

Bramki: x2 Patryk Paczuk, x2 Piotr Krawczyk, Daniel Choroś, Luka Janković.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala (65. Kacper Górski), Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Kacper Będzieszak, Eryk Więdłocha (63. Filip Kowalczyk), Konrad Zaklika, Patryk Koziara (61. Marcin Burkhardt), Luka Janković, Patryk Paczuk (77. Jacek Lewandowski).