Legionovia zwyciężyła w minioną sobotę z Sokołem Ostróda 6:0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Patryk Paczuk oraz Piotr Krawczyk i po jednej dołożyli Daniel Choroś oraz Luka Janković.

Już w pierwszej części meczu można było zauważyć sporą przewagę drużyny z Legionowa. Grę ułatwiła również sytuacja Sokoła przed końcem rozgrywek. Goście wyszli bardzo odmłodzonym składem co stawiało Legionovię w roli murowanego faworyta. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył Patryk Paczuk. Następnie ten sam zawodnik podwyższył wynik. Chwilę później trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobył Piotr Krawczyk. Tym samym zawodnik ustalił wynik pierwszej części meczu na 3:0.

W drugiej odsłonie przewaga Legionovii nie malała. Mimo upału jaki panował podczas spotkania podopieczni trenera Marcina Sasala nie mieli zamiaru rozluźnić się w tym meczu. W 71. minucie Daniel Choroś podwyższył wynik na 4:0. Po szesnastu minutach niezmordowany Luka Janković strzelił gola na 5:0. W doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny dla Legionovii. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł najlepszy strzelec biało-żółto-czerwonych Krawczyk. Zawodnik bez problemu wykorzystał stały fragment i ustalił wynik spotkania na 6:0.

Legionovia po kolejnym zwycięstwie z rzędu utrzymuje lidera 3 ligi gr. 1. Zostały już tylko dwa mecze. Pierwszy z nich rozegrają na wyjeździe z Ursusem Warszawa w środę o godzinie 18:00, a drugi w sobotę u siebie ze Zniczem Biała Piska o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Sokół Ostróda 6:0 (3:0)

Bramki: x2 Patryk Paczuk, x2 Piotr Krawczyk, Daniel Choroś, Luka Janković.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala (65. Kacper Górski), Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Kacper Będzieszak, Eryk Więdłocha (63. Filip Kowalczyk), Konrad Zaklika, Patryk Koziara (61. Marcin Burkhardt), Luka Janković, Patryk Paczuk (77. Jacek Lewandowski).

Odsłony: 639

Dodaj komentarz