Dziewiąta wygrana z rzędu! Lider wciąż nasz!

Legionovia Legionowo wygrała wyjazdowe spotkanie z rezerwami Legii Warszawa 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Konrad Zaklika.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Obydwie drużyny miały sytuacje bramkowe, lecz nie potrafili ich wykorzystać. Pierwszą miała Legionovia, a konkretniej Patryk Koziara. Zawodnik oddał strzał z dystansu. Potężne uderzenie mimo wszystko zdołał obronić bramkarz Legii. Sześć minut później rezerwy miały swoją akcję. W sytuacji sam na sam z Jakubem Stefaniakiem znalazł się Radosław Cielmęcki. Mimo wszystko strzał zawodnika przeleciał minimalnie obok słupka. Więcej sytuacji nie oglądaliśmy. Pierwsza połowa zakończyłą się bezbramkowo.

W drugiej części również zaczęło się wyrównanie. Mimo wszystko lepiej wyszli zawodnicy trenera Marcina Sasala. W 52. minucie legionowianie zdobyli bramkę na 1:0. Zdobywcą okazał się być Konrad Zaklika, który zdobył fenomenalną bramkę z 25 metrów. Po tej bramce Legionovia chciała dobić swojego rywala by spokojniej prowadzić mecz. Niestety nie zdołali podwyższyć prowadzenia, lecz skutecznie utrzymali korzystny wynik. Gospodarze mieli swoje okazje, ale brakowało skuteczności przy wykończeniu. Mecz zakończył się zwycięstwem Legionovii 1:0.

Następne spotkanie biało-żółto-czerwoni rozegrają z Olimpią Zambrów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Legionowie.

Legia II Warszawa – Legionovia Legionow 0:1 (0:0)

Bramka: Konrad Zaklika.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Kacper Górski, Sebastian Weremko (90. Jakub Kabala), Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha (75. Filip Kowalczyk), Karol Podliński (90. Kamil Wolski), Patryk Koziara, Luka Janković, Piotr Krawczyk (87. Patryk Paczuk), Kacper Będzieszak, Daniel Choroś.