Derby Nasze! [ZDJĘCIA]

Podopieczni trenera Marcina Sasala wygrali niedzielne spotkanie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. Bramki dla Legionovii zdobyli Piotr Krawczyk oraz Kamil Wolski.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Obydwie drużyny nie zdołały w pierwszych 45 minutach strzelić bramki. Większość gry toczyła się w środku boiska. Gospodarze jak i goście mieli swoje okazje, lecz nie mogli ich wykorzystać. Czuć było atmosferę derbów, które odbywały się w Nowym Dworze. Obydwie drużyny chciały za wszelką cenę wygrać te niedzielne spotkanie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

Finalna odsłona derbów zaczęła się lepiej dla Legionovii. Goście coraz śmielej poczynali sobie pod bramką Świtu. Pierwsza bramka dla Legionovii padła w 50. minucie. Strzelcem okazał się być Piotr Krawczyk, który otworzył wynik meczu. Przez resztę meczu legionowianie przeważali. Świt próbował odrobić straty, lecz żadna z akcji nie zakończyła się dla nich pozytywnie. Podwyższenie wyniku padło w 84. minucie. Kamil Wolski zdobył bramkę na 2:0 i zarazem ustalił wynik spotkania derbowego.

Następny mecz legionowianie rozegrają u siebie z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecz został zaplanowany na niedzielę na godzinę 16:00.