Czwarte sparingowe zwycięstwo

Legionovia Legionowo wygrała swój czwarty sparing z pięciu już
rozegranych. Legionowianie zwyciężyli z Pelikanem Łowicz 2:1.

Pierwsza część sobotniego sparingu była nieco usypiająca. Legionowianie jak i łowiczanie nie stworzyli ani jednej dogodnej sytuacji. Było widać w zawodnikach Legionovii jak intensywne mają aktualnie treningi. Najczęściej piłka znajdywała się w środku pola karnego. W tej części meczu nie padła ani jedna bramka. Arbiter przy bezbramkowym wyniku zaprosił piłkarzy na przerwę.

W drugiej odsłonie padły aż trzy bramki. Pierwszą z nich strzelili legionowianie. Gola, który otworzył wynik zdobył Eryk Więdłocha. Następnie Pelikan doprowadził do remisu. Mimo straconej bramki Legionovia nie zamierzała zremisować kolejnego meczu. Wynik sobotniego sparingu ustalił Patryk Koziara. Ostatecznie spotkanie zakończyło się czwartym zwycięstwem Legionovii podczas przygotowań do rundy wiosennej.

Następne spotkanie legionowianie rozegrają z Polonią Warszawa. Spotkanie zostało zaplanowane na 16 lutego. Sparing rozpocznie się o 14:30 i zostanie rozegrany w Warszawie przy ulicy Obrońców Tobruku.

Legionovia Legionowo – Pelikan Łowicz 2:1 (0:0)

Bramki: Eryk Więdłocha, Patryk Koziara.

Legionovia: (I połowa) – Oliwer Wienczatek, Kacper Będzieszak, Daniel Choroś, Sebastian Weremko, TESOTWANY, Luka Janković, Jakub Karabin, Patryk Paczuk, Jacek Lewandowski, Filip Kowalczyk, TESTOWANY.

(II połowa) – Jakub Stefaniak, Jakub Kabala, Kacper Górski, Sebastian Weremko, Konrad Trzmiel, Konrad Zaklika, Patryk Koziara, Kamil Wolski, Eryk Więdłocha, Piotr Krawczyk, Karol Podliński.