Czekając na przełamanie. Porażka w Rzeszowie

Legionovia Legionowo przegrała swój dziesiąty mecz z rzędu. Tym razem ulegli oni na wyjeździe Resovii Rzeszów 3:0.

Pierwsza połowa wyglądała nieco lepiej w wykonaniu Legionovii. Dużo dokładnych akcji, wiele dobrych podań i wydawało się, że legionowianie mogą sprawić niespodziankę wygrywając z Resovią Rzeszów. Mimo wszystko bramki strzelali tylko rzeszowianie. W 14. minucie pierwszą w tym meczu zdobył Adrian Dziubiński. Podopieczni Trenera Zajcewa, próbowali doprowadzić do remisu. Mieli świetną okazję w ostatniej minucie pierwszej połowy, lecz nie zdołali jej wykorzystać. Pierwsza część zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Resovii.

Druga połowa znów była ciekawa i legionowianie mieli swoje okazje do zdobycia bramki. Mimo wszystko nieskuteczność i dobra postawa w obronie gospodarzy była bardzo widoczna. Znów końcówka dla Legionovii była zabójcza. W 85. minucie Resovia podwyższyła prowadzenie za sprawą trafienia Dawida Kubowicza. Po pięciu minutach zdobyło się już 3:0. Wynik tego spotkania ustalił Kamil Twardowski.

Następny mecz Legionovia rozegra w sobotę u siebie ze Zniczem Pruszków. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Resovia Rzeszów – Legionovia Legionowo 3:0 (1:0)

Legionovia: Jakub Stefaniak – Mateusz Małek, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Jonatan Straus, Kacper Będzieszak (64. Arkadiusz Gajewski), Stanisław Wawrzynowicz, Patryk Koziara (74. Luka Janković), Eryk Więdłocha, Piotr Maślanka, Karol Podliński (54. Kamil Wolski).