KS Legionovia Legionowo

Cenny remis z Olimpią. Odbiliśmy się od dna

Legionovia Legionowo zremisowała swoje ostatnie spotkanie z Olimpią Elbląg 2:2. Bramki dla biało-żółto-czerwonych zdobyli Kacper Będzieszak i Karol Podliński.

Jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Po 20 minutach przeciętnej gry Olimpia wyszła na prowadzenia za sprawą Michała Kuczałka, który wykorzystał dośrodkowanie z pole karne Legionovii i pewnie skierował piłkę do siatki gospodarzy. Po 13 minutach było już 1:1. Tym razem dośrodkowanie w pole karne Olimpii wykorzystał Kacper Będzieszak. Mimo wszystko goście szybko odpowiedzieli. Znów praktycznie identyczna sytuacja w polu karnym Legionovii. Piłka dośrodkowana z rzutu rożnego wpada w pole karne i Tomasz Lewandowski wpakowuje ją do siatki Błesznowskiego. Pierwsza część zakończyła się prowadzeniem Olimpii 2:1.

W druga połowa rozpoczęła się od dominacji Legionovii. Podopieczni trenera Zajcewa wciąż atakowali bramkę Olimpii szukając swoich szans. Mimo wszystko goście również mieli swoje okazje. Dobre interwencje Błeszkowskiego broniły jednak dostępu do bramki. Legionowianie wciąż atakowali, lecz mecz zbliżał się już do końca, a bardzo potrzebne punkty oddalały się coraz bardziej. Mimo wszystko w 88. minucie meczu Karol Podliński wykorzystał dobre dośrodkowanie w pole karne i głową skierował piłkę do siatki Olimpii. W następnych fazach spotkania nic się nie działo i mecz zakończył się remisem 2:2.

Następne spotkanie Legionovia rozegra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00.

Legionovia Legionowo – Olimpia Elbląg 2:2 (1:2)

Bramki: Kacper Będzieszak, Karol Podliński.

Legionovia: Paweł Błesznowski – Kacper Będzieszak, Rafał Zembrowski, Jonatan Straus, Piotr Maślanka (46. Eryk Więdłocha), Adam Imiela, Konrad Zaklika (79. Maciej Sobota), Ensar Hajrović (58. Luka Janković), Daniel Pietraszkiewicz, Arkadiusz Gajewski (64. Karol Podliński).