Już w te niedzielę o godzinie 17:00 Legionovia podejmie Polonię Warszawa. Będzie kolejna okazja by dogonić lidera!

W lidze legionowianie mają aktualnie serię pięciu zwycięstw z rzędu. W ostatnim spotkaniu wygrali na wyjeździe z Mazurem Ełk aż 4:0. Niestety w środowym meczu odpali z rezerwami Legii Warszawa przegrywając 1:3. Już w te niedzielę będzie okazja nawet przegonić aktualnego lidera Sokoła Aleksandrów Łódzki. Niestety nie wszystko zależy od nas. Sokół musiałby przegrać swoje spotkanie z Sokołem Ostróda lub ewentualnie zremisować.

Polonia Warszawa zajmuje aktualnie siódme miejsce w ligowych rozgrywkach. Uzbierali na swoje konto 39 punktów i plany o awansie mogą raczej przełożyć na następny sezon. Ostatni mecz z Legionovią przegrali w okręgowym Pucharze Polski 1:2. Mimo wszystko spotkanie ligowe przed batalią z legionowską ekipą wygrali u siebie z Bronią Radom 3:1.

Serdecznie zapraszamy już w niedzielę na spotkanie z warszawską Polonią. Już o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz, które elektryzuje legionowską publiczność! Ma nie zabraknąć kibiców gości, którzy licznie mają zjawić się na legionowskim stadionie! Do boju Novio!

Odsłony: 582

Dodaj komentarz