Rzut karny nie wystarczył. Trzy punkty dla Gieksy

Legionovia Legionowo przegrała kolejne spotkanie w 2 lidze. Tym razem ulegli na wyjeździe GKS-owi Katowice 3:1. Jedyną bramkę dla legionowskiej ekipy zdobył z rzutu karnego Patryk Koziara.

Pierwsza połowa była bezbramkowa. Obydwie drużyny starały się wyjść na prowadzenie, lecz z miernym skutkiem. Większość akcji rozgrywała się w środku pola i mało można napisać o pierwszych 45 minutach. Legionowianie mieli parę dogodnych sytuacji, lecz niestety nie potrafili ich wykorzystać. GKS również atakował, lecz nie potrafili wyjść na prowadzenie. Pierwsza część meczu zakończyła się bezbramkowo.

W drugiej połowie padło aż cztery bramki. Pierwsza z nich dla gospodarzy. W 46. minucie do bramki trafił Arkadiusz Jędrych. Po dziesięciu minutach Patryk Koziara wyrównał z rzutu karnego. Niestety gdy wszyscy zgromadzeni na stadionie myśleli, że mecz zakończy się podziałem punktów wtedy gospodarze wyprowadzili dwie zabójcze akcje. Pierwszą z nich zrealizowali w 88. minucie, a dokładniej Arkadiusz Woźniak. GKS prowadził wtedy 2:1. Wynik ustalili w doliczonym czasie gry. Zdobywcą trafienia był wtedy Michał Gałecki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Gieksy.

Następny mecz legionowianie rozegrają u siebie ze Stalą Stalową Wolą. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00.

GKS Katowice – Legionovia Legionowo 3:1 (0:0)

Bramka: Patryk Koziara (RZ.K.)

Legionovia: Paweł Błesznowski – Bartosz Gołaszewski, Rafał Zembrowski, Daniel Choroś, Jonatan Straus, Mateusz Małek (82′ Kacper Będzieszak), Konrad Zaklika, Patryk Koziara (85′ Bartosz Waleńcik), Luka Janković (75′ Stanisław Wawrzynowicz, Eryk Więdłocha, Karol Podliński.