Apetitki to linia ciastek oraz wafli, których niepowtarzalny smak zadowoli najbardziej wymagające podniebienia. Produkowane przez naszego Partnera słodkości oferują szeroki przekrój smaków, w których są wyroby waniliowe, kakaowe, oblewane i podlewane polewą mleczną i kakaową oraz nadziewane pysznymi kremami.

W ofercie naszego Partnera znajdziecie również produkty FIT.

Polecamy wizytę na stronie www.apetitki.com.pl

 


Appius Inżynieria Sp. z o.o. to kompleksowe rozwiązania w ramach projektowania infrastruktury komunikacyjnej. Nazwa firmy wywodzi się od Appiusa Claudiusa Caecusa, który został konstruktorem jednego z pierwszych akweduktów w Rzymie zwanego od jego imienia Aqua Appia, a także najstarszej bitej drogi rzymskiej – Via Appia.

Firma skoncentrowana jest na tym, aby każdemu z Klientów zapewniać obsługę na najwyższym poziomie. Szeroki zakres usług, w skład których wchodzi projektowanie dróg, mostów, także budownictwo jednorodzinne, wielorodzinne, przemysłowe oraz kosztorysowanie, nadzory, przeglądy, powoduje, że nasz Partner  jest wstanie zapewnić Państwu kompletne zadowolenie.

Pracownicy firmy są zrzeszeni w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa i posiadają ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą firmy Appius Inżynieria Sp. z o.o. 

 


NOVA BP” Sp. z o.o. jest firmą handlową zajmującą się sprzedażą produktów budowlanych i akcesoriów tzw. stolarki otworowej. Firma powstała w 1999 roku, w ofercie firmy znajdowały się wówczas okna PVC oraz usługi montażowe. Dzięki dużej powierzchni wystawowej Klienci firmy mogą obejrzeć większość oferowanych produktów na miejscu. Wystawa obejmuje obecnie około 100 sztuk drzwi, wszystkie okna z najnowszej kolekcji, bramę garażową oraz ekspozycje rolet i żaluzji.

Przez te wszystkie lata firma nawiązała współpracę z najlepszymi firmami branży budowlanej takimi, jak:

OKNOPLAST Kraków – okna PVC,
POZBUD – okna drewniane
POL-SKONE Lublin – drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, okna drewniane
PORTA, DRE, CENTURION, DOMEX, UNIARTE, LIMA – drzwi wewnętrzne
GIPSY KINGS – drzwi szklane
PARMAX, JUWENT, DERPAL – drzwi zewnętrzne.
GERDA (której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem) drzwi antywłamaniowe
a także z firmami KRISPOL i NORMSTAHL produkującymi bramy garażowe.

W swojej ofercie posiada również pełny asortyment osłon okiennych firmy Anwis: żaluzje, rolety, plisy, moskitiery, rolety zewnętrzne oraz bogaty wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego Partnera na www.novabp.pl

 


DPA KNAUBER S.C. jest firmą rodzinną działającą na rynku od 1988r. Zajmuje się głównie techniką grzewczą i sanitarną. W swojej ofercie ma wszystko co potrzebne do centralnego ogrzewania, kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej.

W swojej ofercie posiada szeroką gamę czołowych producentów płytek ceramicznych zarówno krajowych jak i zagranicznych, ceramikę sanitarną, wanny, kabiny, brodziki, armaturę łazienkową i kuchenną, meble łazienkowe. Na 2000 m2 ekspozycji znajdziecie Państwo wiele aranżacji, która pomogą zdecydować o wyglądzie własnych pomieszczeń.

Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej firma prowadzi także usługi w zakresie wykonawstwa instalacji co, wody i kanalizacji. Wykwalifikowane grupy instalatorów, wykonują wyceny i instalację u klienta.

DPA KNAUBER gwarantuje fachowe doradztwo oraz profesjonalną obsługę.

Państwo Monika i Andrzej Knauber zapraszają do zapoznania się z ofertą firmy na www.hydrauliczny.online

 


 

Firma Roboty Ziemne – Budowlane Mróz została założona 1 października 1993 roku przez małżeństwo Barbarę i Janusza Mróz. Do chwili obecnej firma rozwija się realizując zlecone zadania branży budowlanej. Obecnie tradycje rodzinne i zarządzanie firmą kontynuuje syn Zbigniew Mróz.

Zaangażowanie Firmy prowadzonej przez Pana Zbigniewa w działalność KS Legionovia KZB Legionowo widoczna jest już od dawna. Wieloletni sponsor a także wykonawca wielu inwestycji na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie tym razem zaangażował się również w przynależność do Klubu Biznesu KS Legionovia.

Więcej informacji o działalności firmy Pana Zbigniewa znajdziecie na stronie www.rzbmroz.pl

 


 

Sieć sklepów zoologicznych, która z Legionowem związana jest od 2000 roku. Choć główna działalność firmy opiera się o akwarystykę, to każdy miłośnik świata zwierząt znajdzie tu coś dla siebie. W ofercie nowego członka Klubu Biznesu możecie znaleźć ogromny wybór ryb akwariowych słodkowodnych, karmy, odżywek, preparatów leczniczych, kosmetyków, preparatów witaminowych, zabawek, akcesoriów, elementów wyposażenia.

Jakość jaką gwarantuje właściciel Dariusz Kłusek sprawia, że Klienci mogą liczyć na fachową poradę i przyjazną obsługę.

Pełna oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych ZOO Nemo. Ich adresy znajdziecie na stronie www.zoonemo.pl