Od ostatniego spotkania Novii w roli gospodarza mijają 4 tygodnie. To stanowczo zbyt długo. Najwyższa pora zatem wracać na Parkową, a jutrzejsze starcie zapowiada się hitowo. Do Legionowa zawitają bowiem rezerwy Legii Warszawa.

Obie ekipy mają za sobą mecze pucharowe rozgrywane w środku tygodnia. I obie awansowały do półfinałów. Legionovia w szalonych okolicznościach i po dogrywce wyeliminowała IV-ligowy Oskar Przysucha (5:7). Legioniści natomiast pokonali Świt NDM (1:2).

W rozgrywkach ligowych nasi ulubieńcy od długiego czasu przewodzą stawce. Podopieczni Michała Pirosa w 25 spotkaniach uzbierali już 57 punktów. Wojskowi zaś plasują się na 5. pozycji z 42 oczkami. Drużyna Marka Gołębiewskiego rozegrała jednak 2 potyczki mniej. W rundzie jesiennej był remis 1:1.

Pierwszy gwizdek o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Legionowie. Bilety do nabycia przed meczem w klubowych kasach po 15 zł (dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo). Pojedynek będzie oczywiście transmitowany w serwisie YouTube na kanale TV.NSK.PL_sportndm.

Przybywajcie na Parkową i bądźcie z nami! Razem do celu!

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1HjZS60zA

#NoviaDawaj

Fot. Mariusz Sokalski

Odsłony: 462

Dodaj komentarz