Porażka III Zespołu na wyjeździe

Wynikiem 3:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie III drużyny KS Legionovia Legionowo z  Mewą Krubin. Bramkę dla „Novii”, w 7. minucie spotkania zdobył Piotr Ochman.

Przegraliśmy z drużyną bardziej dojrzałą, która potrafiła w decydujących momentach mądrze utrzymywać się przy piłce oraz wykorzystać okazje strzeleckie. My również mieliśmy swoje szanse, lecz zabrakło przysłowiowej kropki nad „i” pod bramką rywala. Mimo wszystko uważam, że postawiliśmy wysoko poprzeczkę i sprawa awansu rozstrzygnęła się dopiero w 89. minucie, a dzielą Nas przecież dwie klasy rozgrywkowe. Chłopakom chciałbym podziękować za ambitną postawę, bo nie odstawialiśmy nogi i pokazaliśmy, że tkwi w Nas potencjał, który trzeba jeszcze trochę oszlifować. – powiedział po spotkaniu trener Artur Lewandowski.

W podstawowym składzie przeciwko zespołowi z Krubina wystąpili: na bramce Adrian Rudnicki, w obronie Karol Romatowski, Łukasz Banaszek (C), Ernest Wietrak, Sebastian Wydra. O sile pomocy stanowili Kacper Wroński, Artur Janicki, Marcin Janicki, Piotr Ochman, jako napastnik wystąpił Paweł Pająk.

Trener dokonał dwóch zmian: Szymański/Gołos, Wierzbicki/Ocham