Osiągnięcia naszej młodzieży z zeszłego weekendu

Poniżej informacje na temat spotkań roczników 1999, 1998 i 2004A.

Rocznik 2004A: Sobota 13:45 Huragan Wołomin – Legionovia Legionowo 2:4

Okiem trenera: Po bardzo dobrym meczu znów doznaliśmy smaku zwycięstwa. W pierwszej potyczce z tym rywalem na własnym stadionie dość pechowo przegraliśmy 1–2, tracąc bramkę w ostatnich minutach. W rewanżu jednak, to mój zespół był górą, pokonując gospodarzy 4-2. Mecz zaczął się z naszej strony jak zawsze nerwowo i chaotycznie. Już pierwsza wizyta Huraganu pod naszą bramką zakończyła się stratą gola. Prosty błąd ustawienia bramkarza i lekkie dośrodkowanie wpadło w „krótki” róg naszej bramki. Jednak chłopcy tym razem szybko się pozbierali i przejęli inicjatywę. W końcówce pierwszej kwarty, po pięknej akcji i bramce „stadiony świata” – Maciek Gruza wyrównał. Przez następne dwie kwarty przeważaliśmy, dość często nękając bramkarza gospodarzy, jednak w decydujących momentach brakowało koncentracji i dokładności. Ostatnia kwarta to już popis gry Legionovii. Z kilkunastu dogodnych sytuacji trzy wykorzystaliśmy. Swojego drugiego gola w tym meczu zdobył Maciek Gruza i po jednym trafieniu dołożyli Damian Majewski i Mikołaj Wajs. W samej końcówce po prezencie od naszego bramkarz gospodarze zdobyli jeszcze drugiego gola, ale to nie wystarczyło w tym dniu na dobrze grającą Legionovię. Każdy z moich zawodników zagrał dobrze, na miarę swoich obecnych możliwości. Bardzo cieszy fakt, że chłopcy z meczu na mecz grają coraz dojrzalszy futbol i potrafią podnieść się po początkowych kłopotach.

Podstawowy skład: Chmielewski Jakub – bramkarz, Wajs Mikołaj – obrońca, Oliwkowski Piotr – obrońca, Gruza Maciej – pomocnik, Wajs Maks – pomocnik, Ostrowski Tomasz- pomocnik, Majewski Damian – napastnik.

Rezerwowi: Krzyżanowski Aleksander – obrońca, Milewski Kacper – pomocnik, Siemek Mateusz – pomocnik, Przybysz Jakub – napastnik, Krzemiński Kacper – obrońca, Chojecki Patryk – bramkarz.

Strzelcy bramek: Gruza Maciej x 2, Majewski Damian, Wajs Mikołaj.

Asysty: Ostrowski Tomasz x 2, Majewski Damian, Siemek Mateusz.

Rocznik 1999: Niedziela godzina 11:00 Stegny Wyszogród – Legionovia Legionowo 1:8

Podstawowy skład: ANTONIUK, KRAWCZYK, ROSIŃSKI, CYNT, WŁODARSKI,  CHRUSTOWSKI, KOT, ŚLESICKI, MARKUT, PIETRASZKIEWICZ, JANKOWSKI.

Strzelcy bramek: 1-0 KOT, 2-0 KOT, 3-0 CHRUSTOWSKI, 4-0 PIETRASZKIEWICZ, 5-0 KRAWCZYK, 6-0 ŚLESICKI, 7-0 ŚLESICKI, 8-1 ANTONIUK ( K )

Trener nie miął łatwego spotkania. Na mecz pojechało zaledwie 11 zawodników. Jednak Ci, którzy postanowili zagrać, zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony. Wysoka wygrana bardzo cieszy.

Rocznik 1998: Niedziela godzina 12:00 Legionovia Legionowo – Wilga Garwolin 9:0

Podstawowy skład: Andrzej Ciesielski – bramkarz, Filip Broszczak – obrońca, Marcin Kłos – obrońca, Rafał Sidun – obrońca, Bartosz Zakrzewski – obrońca, Sebastian Milewski – pomocnik, Rafał Choszcz – pomocnik, Mikołaj Kozioł – pomocnik, Radosław Śledziewski – pomocnik, Kamil Świderski – pomocnik, Jakub Bawoł – napastnik.

Rezerwowi: Sebastian Kowalski – napastnik, Karol Lewiński – obrońca.

Strzelcy bramek: Radosław Śledziewski x 2, Sebastian Kowalski x 2, Jakub Bawoł x 2, Sebastian Milewski, Bartek Zakrzewski, bramka samobójcza.

Asysty: Jakub Bawoł x 3, Radosław Śledziewski x 2, Sebastian Milewski x 2, Mikołaj Kozioł, Rafał Choszcz.

Trener skrupulatnie podsumowała to spotkanie: Po dobrym meczu bardzo pewnie pokonaliśmy kolejnego rywala, odnosząc najwyższe zwycięstwo w tym sezonie. Moi zawodnicy wyszli na boisko dobrze skoncentrowani i zmotywowani, co od razu pozwoliło na narzucenie swojego stylu gry. Od samego początku dobrze funkcjonowały wszystkie formacje, a gra zazębiała się. Raz za razem stwarzaliśmy sobie dobre sytuacje do zdobycia goli. Pierwszą połowę wygraliśmy 3-0. Po zmianie stron jeszcze bardziej podkręciliśmy tempo gry, i dobiliśmy przeciwnika kolejnymi 6 trafieniami. Cieszy fakt, że zespół bardzo poważnie podszedł do potyczki ze słabeuszem naszej ligi i pewnie sięgnął po komplet punktów. Gra całego zespołu była dobra, a momentami nawet bardzo dobra. Skorygowaliśmy błędy ustawienia z poprzedniego spotkania w efekcie czego jakość gry znacznie się polepszyła i zaowocowało to przyjemnym i pokaźnym zwycięstwem. Dzięki pozytywnym wynikom z innych boisk naszej ligi ponownie wracamy do gry o cel, który sobie założyliśmy na tą rundę!