W środowe popołudnie Legionovia w 1/8 finału okręgowego Pucharu Polski uległa na wyjeździe Legii II Warszawa 3:2. W odróżnieniu od 2 spotkań ligowych tym razem górą legioniści i to oni zagrają w ćwierćfinale.

Novia wystąpiła w dość eksperymentalnym zestawieniu. Szansę od pierwszych minut dostali w większości młodzi zawodnicy i Ci, którzy grają nieco rzadziej.

Biało-żółto-czerwoni mieli w tym meczu optyczną przewagę i stwarzali sobie więcej szans na zdobycie gola. To gospodarze jednak okazali się wczoraj skuteczniejsi.

Zapominamy o Pucharze i skupiamy się zatem na rozgrywkach ligowych. Czasu na odpoczynek nie ma zbyt dużo, bo kolejne wyzwanie już w sobotę 1 maja. Nasi ulubieńcy udadzą się do Skierniewic na pojedynek z tamtejszą Unią. W rundzie jesiennej było 4:2 dla gospodarzy, więc podopieczni trenera Pirosa mają pewne rachunki do wyrównania. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. #NoviaDawaj

Legia II Warszawa – Legionovia Legionowo 3:2 (1:0)

Bramki: S. Włodarczyk (33′), P. Pierzak (67′), P. Cichocki (86′) – K. Witecki (53′), D. Choroś (90′)

Legionovia: Błesznowski – Lewandowski (46′ Kaczorowski), Bujak (46′ Choroś), Worach, Karabin (77′ Mróz), Mroczek, Witecki, Dobrogost (60′ Koziara), Bajdur (60′ Zjawiński), Turkowski (60′ Kluska), Papazjan (60′ Trubeha). Trener: Michał Piros.

Fot. Mariusz Sokalski

Odsłony: 201

Dodaj komentarz