KS Legionovia Legionowo

Mecz kontrolny: Legionovia – Wisła II 2:1

W środowe popołudnie 28 lipca Legionovia rozegrała kolejny sparing przed startem nowego sezonu. Na Parkową zawitały rezerwy Wisły Płock (IV liga).

Biało-żółto-czerwoni zwyciężyli 2:1, choć to goście z Płocka schodzili na przerwę z prowadzeniem. Na listę strzelców po zmianie stron wpisali się Bartosz Mroczek oraz Sebastian Szerszeń. W obu połowach wystąpiły dziś dwie różne „jedenastki”.

Nasi ulubieńcy mają jeszcze dwa sprawdziany przed początkiem rozgrywek ligowych. W najbliższą sobotę 31 lipca podopieczni trenera Pirosa zmierzą się w meczach kontrolnych z Błonianką Błonie (III liga) i Avią Świdnik (III liga). Godziny i miejsca spotkań wciąż do ustalenia.

#NoviaDawaj

Legionovia Legionowo – Wisła II Płock 2:1 (0:1)

Bramki dla Legionovii: B. Mroczek, S. Szerszeń

Skład w I połowie: Błesznowski – Bujak, Budek, Borkowski – Kaczorowski, Zaklika, Dobrogost, Testowany, Barański – Testowany, Testowany.

Skład w II połowie: Krzywański – Waszkiewicz, Gołąb, Wojdyga – Sonnenberg, Karabin, Koziara, Bajdur, Mroczek – Zjawiński, Szerszeń.