Mamy lidera! Legionovia – KS Kutno 2:1 [Bramki]

W minioną sobotę Legionovia podejmowała na własnym boisku KS Kutno w ramach 5. kolejki III ligi. Biało-żółto-czerwoni zwyciężyli 2:1, dzięki czemu zasiedli na fotelu lidera!

Goście z województwa łódzkiego postawili poprzeczkę bardzo wysoko. To Kutno objęło prowadzenie już w 3. minucie rywalizacji po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego Adriana Kralkowskiego. Novia wyrównała w 25. minucie gry, gdy piłkę głową do siatki skierował Dariusz Zjawiński. Na akcję decydującą o ostatecznym wyniku trzeba było czekać niemal do samego końca spotkania. Po bardzo ładnej kombinacji gospodarzy bramkarz przyjezdnych, Patryk Wolański, nie trafił w futbolówkę, czym otworzył Jakubowi Karabinowi prostą drogę do bramki. Wychowanek Legionovii ustalił rezultat na 2:1!

Kolejne wyzwanie przed naszymi ulubieńcami już w sobotę 4 września. Na Parkową zawita dobrze dysponowana w tym sezonie Lechia Tomaszów Mazowiecki. Pierwszy gwizdek o godz. 15:00. Widzimy się na meczu!