Klasa B: Legionovia III Legionowo 3:0 Bug II Wyszków

Trzeci garnitur Legionovii Legionowo wygrał na własnym boisku z rezerwami Bugu Wyszków 3:0 w ramach 5. Kolejki Klasy B gr. Warszawa I

Pierwsze minuty spotkania zaczęły się bardzo szczęśliwe dla podopiecznych Artura Lewandowskiego, bo już w 5 minucie spotkania Romatowski pakuje piłkę do siatki precyzyjnym strzałem w okienko bramki rywala. Po tej bramce legionowianie jakby stanęli. Nie rozgrywali piłki, ciągle ją tracąc gubiąc się w środku pola. Wydawało się, że piłkarze z Wyszkowa szybko wykorzystają tą sytuacje, ale nic takiego nie miało miejsca. W 9 minucie spotkania bramkarz Legionovii doznał kontuzji i musiał zejść z boiska. Po 23 minutach gry sędzia odgwizduje rzut karny dla drużyny z Legionowa. Do piłki podszedł strzelec pierwszej bramki, ale jego strzał został wybroniony przez bramkarza gości. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1: 0 dla drużyny z Parkowej.

Druga odsłona to lepsza gra, lecz znów złe rozgrywanie piłki przez zawodników Legionovii. W 67 minucie spotkania legionowianie podwyższają wynik spotkania na 2: 0 po strzale Janickiego, który na trzy raty próbował pokonać bramkarza gości i za trzecim razem się udało. Gdy wszyscy myśleli, że mecz zakończy się wynikiem 2: 0 akcje dla gospodarzy wyprowadził pomocnik Legionovii Szymański, który popędził skrzydłem, wbiegł w pole karne rywala i strzelił na bramkę. Piłka odbiła się od nogi obrońcy z Wyszkowa a futbolówka wpadła do bramki. Mecz zakończył się wynikiem 3: 0 dla Legionovii.

Bramki: Romatowski, Janicki i Szymański

Legionovia III Legionowo: Rudnicki(9 Łoma)-Romatowski, Banaszek Ł.(C), Wietrak, Wydra-Gołos(56 Szymański),Koperkiewicz,Wroński(72 Kowalczyk), Ochman(66 Wierzbicki), Janicki M.-Pająk