B Klasa: Rozbita trzecia

Legionovia III Legionowo przegrała na wyjeździe z Wisłą Zakroczym 5:2. To pierwsza porażka podopiecznych Artura Lewandowskiego w tym sezonie.

W pierwszej połowie spotkanie było bardzo wyrównane. Wiślacy mieli pierwszą dogodną sytuacje do zdobycia bramki, którą wykorzystał Jadczak strzałem z 40 metrów. Legionowianie nie postanowili poddać się w tym spotkaniu i szybko wyrównali przebieg spotkania a strzelcem bramki na 1:1 został Janicki. Następnie Legionovia strzela bramkę, która daje prowadzenie. Strzałem z dystansu popisał się Piotrek Szymański. Wisła chciała za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania w niedzielnym spotkaniu i pod koniec Puzio strzela bramkę wyrównującą.

Kanonada

W drugiej połowie piłkarze z Zakroczymia rozbili podopiecznych Artura Lewandowskiego. W 51 minucie po raz kolejny Jadczak strzela przepiękną bramkę z 30 metrów. Następnie legionowianie tracą kolejne dwie bramki po fatalnym zachowaniu w obronie oraz próbach nieskutecznych ataków. Bramkę na 4:2 zdobył Przewydzki po składnej akcji całego zespołu a wynik spotkania ustalił ten sam zawodnik strzelając bramkę w 76 minucie spotkania.

Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i wziąć się do ostrzejszej pracy. Oby takie spotkanie zdarzyło się tylko raz.

Bramki: 11′ 51′  Jadczak, 41′ Puzio,  59′ 76′ Przewydzki  – 12 Janicki, 27 Szymański

Legionovia III Legionowo: Łoma-Romatowski, Banaszek Ł.(C), Wietrak, Ryszewski (64 Dąbrowski) -Gołos (55 Ochman), Wroński, Wydra, Szymański (74 Kowalczyk), Janicki M.-Pająk(38 Pawlak)