U-11: Festiwal bramek w Serocku

Wyjazdowa porażka KS Legionovia Legionowo rocznik 2004A. Sokół OSiR Serock okazał się mocniejszy i strzelił o dwa gole więcej od naszej ekipy.

Całe spotkanie doskonale opisał trener Mariusz Śledziewski: Kolejne bardzo dobre spotkanie naszego zespołu. Szkoda, że pech nas nie opuszcza – tydzień temu straciliśmy pierwszego bramkarza w starciu z Huraganem, a w sobotę drugiego. Cały mecz musieli stać na bramce zawodnicy z pola. Przyczyniło się to do utraty kilku goli. Chłopcy jednak pokazali charakter zmuszając faworyta tego meczu i bez wątpienia najlepszą drużynę tych rozgrywek do maksymalnego wysiłku. Z wyniku 4 – 2 zdołaliśmy wyjść na prowadzenie 4 – 5. Niestety na 5 minut przed końcem sędzia podał pomocną dłoń gospodarzom podarowując im co najmiej wątpliwy rzut karny. Jak się okazało była to kluczowa akcja całego spotkania, która podłamała nasz zespół. W ostatnich 2 minutach straciliśmy jeszcze 2 bramki po stałych fragmentach gry i polegliśmy 7 – 5. Była to kolejna dobra lekcja, która pokazała, że walczyć jak równy z równym możemy z każdym, a zwycięstwa są tylko o krok od nas.

W podstawowym składzie wyszli: Szymański Kacper – bramkarz, Oliwkowski Piotr – obrońca, Wajs Mikołaj – obrońca, Gruza Maciej – pomocnik, Wajs Maks – pomocnik, Ostrowski Tomasz – pomocnik,Majewski Damian – napastnik.

W rezerwie pozostawali: Krzyżanowski Aleksander – obrońca, Milewski Kacper – pomocnik, Siemek Mateusz – pomocnik, Przybysz Jakub – napastnik, Ślęzak Michał – pomocnik.

Na liście strzelców bramek w tym spotkaniu znaleźli się: Wajs Maks x 2, Majewski Damian, Milewski Kacper, Szymański Kacper. Bezpośrednio do zdobycia tych goli przyczynili się asystując: Majewski Damian, Ostrowski Tomasz, Przybysz Jakub, Gruza Maciej.