KS Legionovia Legionowo

Wolak strzelił w kadrze!

Paweł Wolski strzelił zwycięskiego gola w meczu reprezentacji Polski U-21 (rocznik 1993)!
Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego wygrali wczoraj ze Szwajcarią 2:1 w ramach Turnieju Czterech Narodów. Pierwszą bramkę strzelił w 22. minucie Jakub Bąk z Pogoni Szczecin, do remisu miejscowi doprowadzili w 72. minucie, ale po kwadransie piłkarz Legionovii zapewnił biało-czerwonym trzy punkty. I to już po niecałych 60 sekundach od wejścia na boisko! Wolski na placu gry pojawił się bowiem w 86. minucie.
Kolejny mecz Polacy zagrają 15 listopada u siebie, ponownie ze Szwajcarią. Mamy nadzieję, że znów z legionowianinem w kadrze, a może i w składzie od pierwszego gwizdka.