Legionowianie strzelają

W ostatni weekend dwóch naszych wychowanków wpisało się na listę strzelców w swoich ligach, o których warto wspomnieć.
W ekstraklasie norweskiej Jarosław Fojut zapewnił trzy punkty swojej drużynie Tromsoe, strzelając zwycięską bramkę na osiem minut przed końcem spotkania. Do tego momentu wynik meczu  Tromsoe IL – Viking Stavanger brzmiał 3:3. Był to trzeci gol w tym sezonie urodzonego w Legionowie obrońcy, a drugi w lidze.
Gola w I lidze zdobył też inny gracz wywodzący się z Parkowej. Karol Ziąbski w meczu Miedź Legnica – Chojniczanka Chojnice jeszcze w pierwszej połowie wyprowadził gości na prowadzenie, ale po zmianie stron gospodarze wyrównali i ostatecznie mecz zakończył się remisem.
Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im oraz sobie więcej takich wiadomości.