Zwycięstwo rezerw z Dębem Wieliszew! Dwie bramki debiutanta!

Legionovia II Legionowo wygrała swoje spotkanie sparingowe z Dębem Wieliszew 5:4. Aleksander Krzyżanowski z rocznika 2004 zdobył w tym meczu dwie bramki!

Pierwsza połowa spotkania była na korzyść Legionovii, która już wtedy wypracowała sobie przewagę. Legionowianie zdobyli dwie bramki. Pierwszą z nich zdobył Patryk Sawicki. Drugą zaś dołożył Grzegorz Sejdak. Dąb miał swoje okazje bramkowe, lecz nie potrafił ich wykorzystać. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem dwójki.

W drugiej odsłonie zaczęła się istna strzelanina. Rozpoczęli ją goście zdobywając bramkę kontaktową. Mimo wszystko legionowianie nie mieli zamiaru oddać wyniku i bramkę w debiucie zdobył Aleksander Krzyżanowski. Mimo wszystko zawodnicy z Wieliszewa odpowiedzieli dwoma trafieniami co dało wyrównanie. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza również zawalczyli odpowiadając również dwoma golami. Czwartą dla rezerw zdobył Dariusz Suska, a piątką i drugą na swoje konto strzelił Krzyżanowski. Goście zdołali jeszcze doprowadzić do kontaktu, lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Legionovii II 5:4.

Aleksander jest przykładem tego, że dajemy szanse swoim zawodnikom z Akademii Legionovii Legionowo w zespołach seniorskich. Młody piłkarz z rocznika 2004 prowadzonego przez Pawła Wasiaka już w debiucie zdobył dwa trafienia co napawa optymizmem w następnych jego występach!

Legionovia II Legionowo -Dąb Wieliszew 5:4 (2:0)

Legionovia II: (Pierwsza połowa) Bujak – Omen, Lewtak, Ziąbski, Żołek, Dąbrowski, Sobota, Turkowski, Sejdak, Sawicki, Bednarz.

(Druga połowa): Krzywański – Reks, Bujak, Rajchert, Żołek, Suska, Tetkowski, Sobota, Kraszewski, Kamiński, Krzyżanowski.