Wysokie zwycięstwo rezerw w sparingu! Rozwój rozgromiony!

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza w ostatnim sparingu rozgromili swojego rywala. Dwójka pokonała Rozwój Warszawa aż 9:2.

Już w pierwszej połowie zawodnicy rezerw Legionovii pokazali swoją siłę. Zdominowali rywala plasując im pięć bramek kompletnie gromiąc zawodników z Warszawy. Przeciwnicy zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, lecz i to nie pozwoliło pozytywnie patrzeć na korzystny dla nich wynik w drugiej połowie.

Druga odsłona znów przyniosła znakomitą grę rezerw. Zawodnicy Rozwoju nie mieli zbyt dużo do powiedzenia w tej części meczu. Legionowianie zdobyli kolejne cztery bramki co pokazuje, że przygotowania do rundy wiosennej idą w bardzo dobrym kierunku. Goście z Warszawy znów zdołali zdobyć tylko jedno trafienie. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem rezerw 9:2.

Następne spotkanie Legionovia II Legionowo rozegra ze Żbikiem Nasielsk. Mecz rozpocznie się 2 marca o godzinie 10:00 w Legionowie.

Legionovia II Legionowo – Rozwój Warszawa 9:2 (5:1)

Strzelcy: 2x Jakub Karabin, x2 Piotr Szymański, TESTOWANY, Piotr Rajchert, Daniel Ziąbski, TESTOWANY, Grzegorz Mazurek.

Legionovia II: TESTOWANY – Daniel Ziąbski, Jakub Lewtak, Jacek Lewandowski, Mikołaj Kozioł, Jakub Karabin, Maciej Sobota, Piotr Szymański, Patryk Sawicki, Miłosz Żbikowski.

Ponadto zagrali: Bartłomiej Bednarz, Grzegorz Mazurek, Dominik Kamiński, Mateusz Turkowski, Szymon Dudzik, Patryk Cynt, Kacper Żołek, Piotr Rajchert, Maciej Kikolski, Radosław Mróz.