KS Legionovia Legionowo

Wysokie zwycięstwo rezerw! Sześć bramek dwójki

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza rozgromili Burze Pilawa 6:1! Sześć bramek dla Legionovii zdobyli Slaven Jurisa, Piotr Szymanski, Grzegorz Mazurek, Patryk Cynt, Filip Kowalski, Patryk Sawicki.

Legionowianie już od początku meczu wydawali się lepszym zespołem od gości z Pilawy. Pierwszą bramkę już w 12. minucie zdobył Slaven Jurisa. Po pięciu minutach od strzelonej bramki kolejne trafienie zdobył Piotr Szymański. Wspaniała gra dwójki nie ustawała. Mimo dogodnych sytuacji, podopieczni Dzisiewicza nie zdołali zdobyć kolejnego trafienia w tej części meczu. Goście wydawali się bezradni. Nie potrafili powstrzymać rozpędzonych rezerwy Legionovii. Wynik pierwszej części to 2:0 dla dwójki.

Druga połowa spotkania to potwierdzenie dominacji Legionovii w niedzielnym meczu. W 53. minucie do bramki trafił Grzegorz Mazurek. Dosłownie rozsypał nam się worek z bramkami. Patryk Cynt dwie minuty po ostatnim trafieniu zamienił strzał na bramkę. W 62. minucie wynik podwyższył Filip Kowalczyk. Trzy minuty później szóstą bramkę dla Legionovii zdobył Patryk Sawicki. Goście mimo pogromu jaki sprawili im gospodarze zdołali strzelić bramkę, która nieco uratowała ich honor. Strzelcem okazał się być Adrian Golewski w 79. minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Legionovia II Legionowo – Burza Pilawa 6:1 (2:0)

Bramki: 12′ Slaven Jurisa, 17′ Piotr Szymański, 53′ Grzegorz Mazurek, 55′ Patryk Cynt, 62′ Filip Kowalczyk, 65′ Patryk Sawicki.

Legionovia II: Oliwer Wienczatek (72′ Jan Krzywański) – Konrad Trzemiel, Mikołaj Kozioł, Daniel Ziąbski (65′ Jakub Lewtak), Filip Kowalczyk, Patryk Cynt (67′ Mateusz Turkowski), Konrad Zaklika (46′ Jakub Karabin), Piotr Szymański, Slaven Jurisa (75′ Maciej Sobota), Patryk Paczuk (66′ Miłosz Żbikowski), Grzegorz Mazurek (58′ Patryk Sawicki).