Wygrana rezerw w Okręgowym Pucharze Polski. Kolejni debiutanci!

Dwójka rozpoczęła swoje zmagania w Okręgowym Pucharze Polski. W pierwszym spotkaniu podopieczni Sebastiana Dzisiewicza z pięcioma debiutantami w składzie pokonali Koronę Jadów 4:1.

Legionowianie od pierwszych minut zdominowali przebieg pierwszej części meczu. W wyjściowej jedenastce mogliśmy zauważyć dwóch debiutantów. Mowa tu oczywiście o Wojciechu Kupiszu i Grzegorzu Sejdak. Już w 17. minucie bramkę, która otworzyła wynik spotkania zdobył Filip Oliwier. Trzy minuty później prowadzenie podwyższył Karol Biliński. Gospodarze tego meczu zdołali jedynie zdobyć bramkę kontaktową w 23. minucie. Pierwsza część zakończyła się prowadzeniem Novii 2:1.

W drugiej połowie pojawili się inni debiutanci. Od pierwszych minut drugiej połowy grał Mateusz Turkowski, który trzy minuty po wejściu zdobył bramkę na 3:1. Lepiej nie mógł sobie wymarzyć debiutu w seniorskiej piłce. Na murawie z Jadowie pojawili się również bramkarz Filip Ziąbski oraz Mateusz Markowicz dla których był to pierwszy mecz w dorosłej kadrze. Ostatnią bramkę w tym spotkaniu zdobył Piotr Szymański w 60. minucie. Całe pucharowe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Legionovii II Legionowo.

Następne spotkanie dwójka rozegra na wyjeździe z Marcovią Marki. Spotkanie zostało zaplanowane na 24 sierpnia na godzinę 18:00.

Korona Jadów – Legionovia II Legionowo 1:4 (1:2)

Bramki: 17′ Filip Oliwier, 20′ Karol Biliński, 48′ Mateusz Turkowski, 60′ Piotr Szymański.

Legionovia: Jan Krzywański (60′ Filip Ziąbski), Patryk Markut, Jakub Lewtak, Wojciech Kupisz, Piotr Rajchert, (70′ Mateusz Markowicz), Wojciech Sejdak (45′ Piotr Szymański), Miłosz Żbikowski (45′ Mikołaj Kozioł), Filip Oliwier (45′ Patryk Sawicki), Maciej Sobota (45′ Mateusz Turkowski), Karol Biliński (45′ Kamil Sieczko), Szymon Kraszewski.