Rezerwy rozgromiły Dąb! Osiem bramek w sparingu

Rezerwy Legionovii Legionowo zwyciężyły spotkanie sparingowe z Dębem Wieliszew 6:2. Warto dodać, że drużyn z Wieliszewa to ligowy rywal naszego drugiego zespołu.

Pierwsza część meczu zaczęła się wyrównanie. Obydwie ze strony chciały pokazać się w tym sparingu z jak najlepszej strony. Mimo wszystko legionowianie zdobyli o jedną bramkę więcej od Dębu, a dokładniej trzy. Strzelcami byli wtedy Kamil Zych, Filip Motyczyński i Daniel Sękulski. Goście tego meczu zdołali zdobyć jedynie dwa trafienia. Pierwsza część zakończyła się wynikiem 3:2.

W drugiej połowie był już koncert tylko jednej drużyny. Mowa tu oczywiście o ekipę podopiecznych Trenera Sebastiana Dzisiewicza. Drużyna rezerw, która składa się z niemal samych młodzieżowców dołożyła ekipie z Wieliszewa trzy bramki. Zdobywcami wspomnianych bramek byli Szymon Kraszewski, Karol Pierzchalski i Daniel Wrona. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim wynikiem 6:2.

Legionovia II (I połowa): Krzywański – Omen, Bujak, Tetkowski, Szymański, Mróz, Kozioł, Zych, Motczyński, Mieszkowski, Sękulski.

Legionovia II (II połowa): Bujak – Żołek, Kamiński, Sejdak, Pierzchalski, Piątkowski, Suska, Wrona, Kraszewski, Krzyżanowski, Krawczyk.