Rezerwy rozgromiły Dąb! Cztery bramki w sparingu

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza fenomenalnie poradzili sobie
w sparingu z ligowym rywalem. Legionowianie pokonali Dąb
Wieliszew aż 4:0!

Pierwsza część spotkania nie należała do najciekawszych. Większość gry toczyła się w środku pola. Zawodnicy Dębu jak i Legionovii nie potrafiły stworzyć dobrej sytuacji. Raz zawodnicy z Wieliszewa mieli bardzo dobrą okazję do otworzenia wyniku, ale zawodnik z najbliższej odległości nie zdołał skierować piłki w światło bramki. Legionowianie jak i goście tego meczu nie strzelili ani jednej bramki w pierwszych 45 minutach.

Dwójka po wielu zmianach jakie dokonał trener Dzisieiwicz wyszła na drugą połowę w bardzo ofensywnym nastawieniu. W ciągu 10 minut Legionovia zdobyła trzy bramki co ewidentnie zszokowało zawodników prowadzonych przez Piotra Topczewskiego. Drużyna z Wieliszewa próbowała w jakiś sposób powoli odrabiać straty, lecz dobrze ustawiona obrona skutecznie broniła dostępu do bramki. W tej części meczu padła jeszcze jedna bramka i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 4:0.

Następny mecz Legionovia II Legionowo rozegra sparing z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie rozpocznie się w Legionowie 9 lutego o godzinie 10:00.

Legionovia II Legionowo – Dąb Wieliszew 4:0 (0:0)

Strzelcy: x3 Miłosz Żbikowski, Patryk Sawicki.

Legionovia: TESTOWANY, TESTOWANY, Oliwer Tetkowski, Daniel Ziąbski, Radosław Mróz, Mikołaj Kozioł, Mateusz Turkowski, Maciej Sobota, Patryk Sawicki, Karol Biliński, TESTOWANY.

Ponadto zagrali: Bartłomiej Bednarz, Szymon Dudzik, Szymon Kraszewski, Grzegorz Sejdak, Jakub Deptuła, Dominik Kamiński, Piotr Rajchert, Miłosz Żbikowski, Mateusz Reks.