Rezerwy ponownie zwycięskie!

Legionovia II Legionowo wygrała spotkanie z Rysiem Laski 6:1. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza notują kolejne pewne zwycięstwo!

Rezerwy Legionovii już w pierwszej części wyrobili sobie przewagę. Nie dali najmniejszych szans z niżej notowanym rywalem, który aktualnie zajmuje 9 miejsce w Lidze Okręgowej Warszawa II. Aż cztery bramki zdobyli nasi zawodnicy. Wynik otworzył Krawczyk, który w 15 i 26 minucie otworzył wynik, a następnie podwyższył prowadzenie. Następnie minutę później trzecią bramkę dołożył Motyczyński. W 42. minucie zawodnicy gości strzelili jedyną bramkę w tym meczu. Legionowianie mimo wszystko odpowiedzieli czwartym trafieniem autorstwa Wrony i tym samym biało-żółto-czerwoni schodzili na przerwę z wynikiem 4:1.

Druga połowa to pokaz umiejętności ze strony podopiecznych Trenera Sebastiana Dzisiewicza. Legionowianie wciąż kontrolowali przebieg gry dokładając do wyniku jeszcze dwa gole. Najpierw w 52. minucie bramkę na 5:1 zdobył Mieszkowski i dwadzieścia minut później ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 6:1. To kolejne wysokie zwycięstwo rezerw przed nadchodzącą rundą wiosenną! Warto dodać, że w zespole występują przeważnie zawodnicy z naszej Akademii Legionovii Legionowo co daje kolejny powód do dumy!

Następne spotkanie Legionovia II Legionowo rozegra u siebie z Drukarzem Warszawa. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Legionowie.

Legionovia II Legionowo – Ryś Laski 6:1 (4:1)

Bramki: x2 Krawczyk, x2 Mieszkowski, Motyczyński, Wrona.

Legionovia II (I połowa): Bujak – Lewandowski, Ziąbski, Tetkowski, Szymański, TESTOWANY, Kozioł, Suska, Motyczyński, Wrona, Krawczyk.

Legionovia II (II połowa): Krzywański – Bujak, Kamiński, Pierzchalski, Żołek, Omen, Mróz, Zych, Piątkowski, Sękulski, Mieszkowski.