Rezerwy pokonały Inter Warszawa. Kanonada na Parkowej! [ZDJĘCIA]

Druga drużyna Legionovii Legionowo pokonała w niedzielne przedpołudnie ostatnią drużynę w A Klasie, Inter Warszawa 6:2. Bramki dla legionowskiej drużyny zdobyli – 3x Przemysław Rybkiewicz, 2x Karol Szczepkowski i Bartosz Grzelak.

Pierwsza część spotkania rozpoczęła się bardzo wyrównanie. Przewagę w meczu próbowała sobie wykreować drużyna z Legionowa, lecz Inter dzielnie stawiał opór rezerwą Legionovii. Od 17 minuty meczu, legionowianie musieli radzić sobie o jednego zawodnika mniej. Olaf Martynek otrzymał czerwoną kartę za niesportowe zachowanie w stosunku zawodnika gości. To jednak nie przeszkodziło podopiecznym Sebastiana Dzisiewicza. W 31. minucie spotkania pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył Przemysław Rybkiewicz. Kiedy wydawało się, że Legionovia zejdzie do szatni przy jednobramkowym prowadzeniu wtedy zawodnicy gości odpowiedzieli trafieniem wyrównującym przebieg meczu. Tym samym ustalili wynik pierwszych 45. minut.

Druga połowa to istna kanonada. Bramki sypały się jedna za drugą. Pierwszą w tej części meczu, a drugą w całym spotkaniu zdobył Rybkiewicz. Następnie kolejne trafienie dołożył Bartosz Grzelak bezpośrednio z rzutu wolnego. Czwarte trafienie dla drużyny zdobył Karola Szczepkowskiego. Mimo strzelaniny ze strony Novii, goście odpowiedzieli golem na 4:2. Arbiter parę minut po bramce Interu podyktował dla tej drużyny rzut karny, który mimo wszystko obronił Bartosz Kowalczyk. Następnie legionowianie wyprowadzili szybki kontratak, który skutecznie wykorzystał znów Rybkiewicz kompletując Hatt-Tricka. Szóstą bramkę, a drugą na swoje konto wpisał w ostatniej akcji meczu Szczepkowski ustalając wynik na 6:2.

Następne spotkanie druga drużyna Legionovii Legionowo rozegra z liderem A klasy, Mazurem Radzymin. Mecz został zaplanowany na 31 marca na godzinę 13:30.

Legionovia II Legionowo – Inter Warszawa 6:2 (1:1)

Legionovia II: Bartosz Kowalczyk, Jakub Karabin, Bartosz Grzelak, Mikołaj Kozioł, Jacek Lewandowski, Konrad Zaklika, Piotr Szymański, Filip Kowalczyk, Olaf Martynek, Mateusz Leleno, Przemysław Rybkiewicz.

Rezerwa: Jakub Stefaniak, Piotr Rejchert, Karol Szczepkowski, Damian Grabowski, Karol Biliński, Jan Różański, Bartłomiej Bendarz.