KS Legionovia Legionowo

Rezerwy mają lidera! Derby nasze! [ZDJĘCIA]

Legionovia II Legionowo pokonała Wisłę Jabłonna 6:3. Mecz był bardzo emocjonujący jak na derby przystało!

Już w pierwszej połowie oglądaliśmy aż sześć bramek. Dwie padły po stronie Wisły Jabłonna, a cztery zdobyli zawodnicy rezerw Legionovii. Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza strzelili bramkę jako pierwsi. Wynik tego meczu otworzył Daniel Pietraszkiewicz w 13. minucie. Do wyrównania doprowadziła Wisła trzy minuty później po golu Tomasza Tomaszka. Legionowianie po minucie znów prowadzili po bramce Mateusza Turkowskiego. Po tych trzech bramkach w ciągu czterech minut nieco się uspokoiło. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zaczęła się ponownie strzelanina. W 36. minucie Wynik podwyższył Patryk Sawicki. Następnie odpowiedziała Wisła, a dokładniej Paweł Madej strzelając w 40. minucie. Wynik w pierwszej połowie ustalił Miłosz Żbikowski, który zdobył bramkę na 4:2 w 41. minucie spotkania derbowego.

Druga część nie była aż tak bramkostrzelna jak pierwsza. Mimo wszystko padły aż trzy bramki. Pierwsza z nich padła w 71. minucie i do głosu doszli wtedy gospodarze, którzy złapali kontakt. Drugą bramkę w tym meczu zdobył wtedy Madej. Mimo wszystko legionowianie ani myśleli wydrzeć sobie tego zwycięstwa. W 77. minucie drugą bramkę na swoje konto zdobył Sawicki, a wynik meczu ustalił po rzucie karnym w 83. minucie Daniel Ziąbski. Mecz przypominał prawdziwe spotkanie derbowe gdzie padło aż dziewięć bramek! Mamy lidera! Warto dodać, że średnia wieku kadry rezerw Legionovii wyniosła 18,5. Stawiamy na młodzież i to jest dowód!

Wisła Jabłonna – Legionovia Legionowo 3:6 (2:4)

Bramki: x2 Patryk Sawicki, Daniel Pieraszkiewicz, Mateusz Turkowski, Miłosz Żbikowski, Daniel Ziąbski.

Legionovia: Jakub Stefaniak – Bartosz Dąbrowski, Daniel Ziąbski, Daniel Pietraszkiewicz (70′ Kamil Mieszkowski), Miłosz Żbikowski (46′ Maciej Sobota), Patryk Sawicki, Filip Motyczyński (46′ Grzegorz Sejdak), Mateusz Turkowski (80′ Piotr Rajchert), Piotr Szymański (46′ Krystian Omen), Jakub Lewtak, Jacek Lewadnowski (60′ Kacper Żołek).