Rezerwowe Derby. Legionowianie rozgromili Świt!

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza pokonali rezerwy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki aż 5:0! Rezerwy Novii nie dali szans swojemu rywalowi!

Legionowianie już od pierwszych minut zdominowali rywala z Nowego Dworu Mazowieckiego. Pierwsza bramka padła w 14. minucie a zdobywcą okazał się być Piotr Szymański. Drugie trafienie padło dziesięć minut później. Strzelcem był wtedy Mikołaj Kozioł. Nie długo musieliśmy czekać na trzecie trafienie w tym meczu. Bramkę na 3:0 w 27. minucie zdobył Patryk Sawicki. Wynik pierwszej części meczu na 4:0 ustalił Patryk Paczuk w 40. minucie.

W drugiej połowie mieliśmy nieco spokojną grę z obu strony. Legionowianie dosłownie znokautowali w pierwszej rundzie swoich rywali zza miedzy. Wpakowali im cztery bramki co nieco ostudziło temperament Świtu. Podopieczni Dzisiewicza kontrolowali przebieg gry i nie zanosiło się by goście próbowali odrobić duże już straty. Wynik meczu ustalił na minute przed końcem regulaminowego czasu gry Daniel Ziąbski. Legionowianie wygrali 5:0!

Następny mecz Legionovia II Legionowo rozegra na wyjeździe z AGAPE Białołęka. Mecz został zaplanowany na 11 maja. Rozpocznie się o godzinie 11:00.

Legionovia II Legionowo – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5:0 (4:0)

Legionovia II: Krzysztof Bujak, Jacek Lewandowski, Piotr Rajchert, Konrad Trzmiel, Daniel Ziąbski, Mikołaj Kozioł, Piotr Szymański, Filip Kowalczyk, Patryk Paczuk, Miłosz Żbikowski, Patryk Sawicki.

Rezerwa: Jan Krzywański, Patryk Cynt, Artur Zabłocki, Maciej Szymański, Maciej Sobota, Krystian Omen.