Pogrom drugiej w derbach

Rezerwy Legionovii Legionowo pokonały na własnym boisku gości z Wieliszewa tamtejszy Dąb 8:1 w ramach 9 kolejki Ligi Okręgowej Warszawa I

Rezerwy Legionovii Legionowo grały od początkowych minut ze składem, w którym grało aż 7 zawodników z pierwszej drużyny. Pierwszą bramkę dla Legionovii strzelił Kamil Tlaga, który indywidualną akcją pokonał bramkarza Dębu. Kolejną bramkę w pierwszej odsłonie strzelił Kovjenić. Po tym golu piłkarze z Wieliszewa chcieli zacząć odrabiać straty, co skutkowało bramką dla przyjezdnych, ale jak się potem okazało była ona tylko golem honorowym. Legionowianie wyszli z kontrą i piłkę do siatki wpakował Łukasz Zaniewski po pięknym strzale w samo okienko. Trzeba pochwalić piłkarza rezerw, ponieważ była sytuacja gdzie mógł strzelić swoją drugą bramkę w sytuacji, gdzie bramkarz gości w bocznym sektorze pola karnego zderzył się niefortunnie z Odunką i upadł na murawę zwijając się z bólu. Kiedy Nigeryjczyk podał piłkę do ustawionego na dogodnej pozycji Zaniewskiego to ten wybił piłkę na aut pokazując niesamowitego ducha fair-play. Pod koniec wynik na 4:1 po pierwszej połowie ustalił Odunka.

Pogrom

Dominacja Legionovii nadal trwa i kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Legionowianie nie dają pograć zawodnikom z Wieliszewa i kolejną bramkę strzela Tlaga. Legionovia miała w drugiej części spotkania dwa rzuty karne, ale tylko jeden wykorzystał Łotowski. W następnej akcji po raz drugi wpisuje się na listę strzelców Łotowski a wynik spotkania ustalił pięknym lobem Kamil Tlaga.

Bramki Legionovii: Tlaga x3, Odunka 2x, Łotowski 2x, Kovjenić

Legionovia Legionowo: Waśków – Kovjenić, Kostrzewski, Matjasek, Goliński(Sokalski), Kowalski, Łotowski, Tlaga, Odunka(Koperkiewicz), Maciejewski, Zaniewski(Płatek)
Rezerwa: Koperkiewicz, Sokalski, Płatek, Bułka, Szczepkowski