KS Legionovia Legionowo

Pierwszy punkt rezerw. Remis z Escolą

Podopieczni Sebastiana Dzisiewicza zremisowali ostatnie spotkanie 1:1 u siebie z Escolą Varsovia. Jest to pierwszy zdobyty punkt przez rezerwy w Lidze Okręgowej.

Legionowianie po ostatniej dość bolesnej porażce z Dębem Wieliszew (więcej tutaj) przystąpili do kolejnego spotkania z Escolą Varsovia. Był to pierwszy mecz u siebie po awansie do Ligi Okręgowej. Dwójka w niedzielny poranek chciała pokazać, że nie tylko będzie się biła o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej. Pokazywali to stwarzając coraz więcej groźnych sytuacji pod bramką Escoli. W 31. minucie spotkania wynik otworzył Daniel Ziąbski, który pokonał bramkarza zarazem ustalił wynik pierwszej połowy na 1:0.

W drugiej połowie Escola ruszyła do odrabiania strat. Mimo groźnych ataków legionowianie dzielnie się bronili. Piłkarze Dzisiewicza również stwarzali sytuacje bramkowe, lecz żadna z nich nie zakończyła się bramką. Niestety więcej szczęścia miała drużyna z Warszawy. W 71. minucie goście wyrównali przebieg spotkania. Legionovia chciała jeszcze wyjść na prowadzenie, lecz niestety każda ofensywna akcja kończyła się fiaskiem. Arbiter zakończył spotkanie przy stanie 1:1.

Następne spotkanie Legionovii II Legionowo rozpocznie się 22 sierpnia o godzinie 17:00. Legionowianie rozegrają wtedy spotkanie na wyjeździe z Koroną Jadów.

Legionovia II Legionowo – Escola Varsovia 1:1 (1:0)

31′ Daniel Ziąbski.

Legionovia: Wienczatek – Ziąbski, Lewandowski, Weremko, Szymański (60′ Sawicki), Cynt (80′ Kozioł), Karabin (85′ Żbikowski), Rusek (70′ Biliński), Kowalczyk, Kraszewski, Wolski (80′ Lewtak).