LO: Legionovia II Legionowo 5:0 Grom Lipowo

Rezerwy Legionovii Legionowo wygrały na własnym boisku z liderem, Gromem Lipowo 5: 0 w ramach 7. Kolejki Ligi Okręgowej gr. Warszawa I

Pierwsza połowa to dominacja drużyny z Parkowej i już w pierwszych minutach gry Legionovia wychodzi na prowadzenie po dośrodkowaniu Ziąbkiego obrońca Gromu chciał wybić piłkę, ale wpakował piłkę do własnej siatki. W drużynie grało 6 zawodników z pierwszego składu Legionovii Legionowo. Legionowianie mądrze grali w obronie i to skutkowało tym, że napastnicy z Lipowa mieli bardzo małe pole manewru. Piłkarze wyszli dwa razy z kontrą, czego efektem były dwie strzelone bramki przez Rafała Maciejewskiego. Bramkarz Gromu Lipowo w pierwszej odsłonie musiał trzy razy wyjmować piłkę ze siatki rywala.

W drugiej połowie to ciąg dalszy dominacji zawodników rezerw. Podopieczni Pawła Zarzecznego grali pewnie w środkowej części boiska i nie dawali szans zawodnikom z Lipowa rozegrać ani jednej składnej akcji pod bramką gospodarzy. Legionowianie grali pewnie w piłkę i ta gra dała kolejne dwie bramki, które strzelił Łukasz Zaniewski. Pod koniec spotkania Legionovia grała w przewadze jednego zawodnika.

Bramki: 2x Rafał Maciejewski, 2x Łukasz Zaniewski i samobój.

Legionovia Legionowo:  Złotnik – Koperkiewicz, Koński, Kostrzanowsk(Matyjasek 75′), Kovjenic(Szczepkowski 65′), Czapa(Bułka 75′), Ziąbski, Wolski, Janusiński(Łotowski 55′), Zaniewski