Kanonada przy Parkowej. Porażka dwójki z Łochowem

W niedzielne przedpołudnie druga drużyna Legionovii Legionowo rozegrała spotkanie u siebie z ŁKS-em Łochów. Po mimo dziewięciu strzelonych bramek, legionowianie przegrali te spotkanie 4:5. Mimo porażki podopieczni Sebastiana Dzisiewicza utrzymują drugie miejsce gwarantujące awans do Ligi Okręgowej.

Mecz rozpoczął się wyrównanie. Pierwszą bramkę mimo wszystko zdobyli goście. Następnie dwójka wyrównała, a następnie zdobyła bramkę dającą prowadzenie. Wydawało się, że sytuacja została opanowana, lecz goście odpowiedzieli również bramką wyrównującą, a potem zdobyli kolejnego gola. Gospodarze nie mieli zamiaru przegrać tego meczu i po paru minutach wyrównał się stan spotkania. Pod koniec meczu Legionovia zdobyła kolejne trafienie wygrywając zarazem pierwszą część.

W drugiej części legionowianie przycisnęli przyjezdnych. Mimo ciągłych ataków piłkarze ŁKS-u kontratakowali. Na nieszczęście gospodarzy skutecznie. Najpierw Łochów wyrównał, a następnie wyszedł na prowadzenie w dosłownie 5 minut. Sytuacja zmieniła się o 180 stopni. Dwójka po dwóch straconych bramkach atakowała, lecz niestety wszystko kończyło się fiaskiem. Po ciągłych atakach po raz trzeci zawodnicy gości wyszli z kontrą i strzelili trzecią bramkę. Arbiter po paru minutach zakończył spotkanie przy stanie 4:6.

Legionovia II Legionowo – ŁKS Łochów 4:6 (4:3)

Bramki Legionovia: x2 Piotr Szymański, Mikołaj Kozioł, Mateusz Wajdzik.

Legionovia: Jakub Stefaniak, Piotr Szymański, Jacek Lewandowski, Jakub Karabin, Bartosz Grzelak, Mikołaj Kozioł, Jan Różański, Damian Grabowski, Karol Biliński, Mateusz Wajdzik, Gracjan Kuśmierek,

Rezerwa: Krystian Sobieraj, Bartłomiej Bednarz, Piotr Rejchart, Karol Szczepkowski, Dariusz Suska, Maciej Gust.