Juniorzy rozgromili lidera Klasy B!

Zawodnicy rocznika 2001/2003 pewnie pokonali lidera Klasy B gr. Warszawa I Madziara Nieporęt 7:2! Te zwycięstwo pokazuje jak uzdolnioną młodzież posiada Nasza Akademia!

Legionowianie, którzy występowali w rezerwach na spotkanie z Madziarem Nieporęt byli w większości zawodnikami z roczników od 2001 do 2003. W pierwszej połowie już wywalczyli sobie znaczną przewagę aplikując 5 bramek! Zawodnicy z Nieporętu nie zdołali zdobyć ani jednej bramki w tej części meczu. Wspaniała gra naszych młodych zawodników nie ustawała co odzwierciedliło się na wyniku pierwszej połowy. Arbiter przy stanie 5:0 dla Legionovii zaprosił piłkarzy na przerwę.

W drugiej części mecz nadal stał na bardzo wysokim poziomie ze strony Legionovii. Zawodnicy nadal prowadzili grę, lecz tym razem Madziar zdołał zdobyć dwa trafienia. Mimo wszystko legionowianie również odpowiedzieli dwoma trafieniami podwyższając swój wynik do siedmiu bramek! Trenerzy jednak nie są zaskoczeni tym wynikiem. Juniorzy z Akademii Legionovii Legionowo to uzdolnieni zawodnicy, którzy w przyszłości miejmy nadzieje zasilą pierwszy zespół biało-żółto-czerwonych! Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 7:2.

W tym meczu występowała większa grupa juniorów, którzy są podopiecznymi Trenera Marcina Woźniaka.

Legionovia II Legionowo – Madziar Nieporęt 7:2 (5:0)

Bramki: Alex Wasilczenko, Michał Wasilczenko, Michał Głogowski, Grzegorz Sejdak, Igor Pasieka, Jakub Barszczewski, Dariusz Suska.

Legionovia II (I połowa): Sękulski – Wasilczenko, Reksulak, Banasiewicz, Markowicz – Wasilczenko, Romański, Suska, Sejdak – Głogowski, Kamiński.

Legionovia II (II połowa): Sękulski/Stalmach – Wasilczenko/Banasiewicz, Orowiecki, Reksulak/Rzeczkowski, Markowicz – Grzymkowski, Suska, Pasieka, Barszczewski – Powała, Krzyżanowski